Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Deniz Pulaş acı haberle sarsıldı: Annesini kaybetti

Mavi Kadın>Magazin>Deniz Pulaş acı haberle sarsıldı: Annesini kaybetti

Acı haberle sarsılan ünlü model Deniz Pulaş, sosyal medya hesabından annesi Münire Pulaş'ın vefat ettiğini duyurdu.

Deniz Pulaş acı haberle sarsıldı: Annesini kaybetti

Ünlü model Deniz Pulaş, büyük bir üzüntüyle annesi Münire Pulaş'ın vefat haberini takipçileriyle paylaştı. Pulaş, annesinin kaybıyla derin bir üzüntü içerisinde olduğunu ifade ederek; "Yarımız gitti."

ACI HABERLE SARSILDI

Eski manken Deniz Pulaş, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaparak annesinin kaybını takipçileriyle paylaştı. Pulaş, hüzün dolu sözlerle acısını dile getirdi ve annesinin anısını yaşatacağını söyledi. Takipçileri de Pulaş'a destek mesajları göndererek başsağlığı diledi.

Pulaş, annesine; "Buluşuncaya kadar melekler yoldaşın olsun anneciğim. Nur içinde yat güzel anam..." sözleri ile veda etti.

Deniz Pulaş, acısını "Eksildik can damarımızdan..." sözleriyle ifade etti.

Deniz Pulaş acı haberle sarsıldı: Annesini kaybetti

DENİZ PULAŞ KİMDİR?

Deniz Pulaş, (1967, Almanya) Türk manken, fotomodel, dizi oyuncusu, program sunucusu.

1991 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasını kazanmıştır. 1989 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında Dostluk Güzeli seçilmiştir.

2002 yılının Aralık ayında bankacı Sarp Akkartal ile evlenmiştir. 2003 yılının Ekim ayında kızı Nehir dünyaya gelmiştir. Eşine bir banka tarafından yapılan teklif ile 2008 yılının Nisan ayında Hollanda Amsterdam’a taşınmıştır. Amsterdam’da yaşadığı süre boyunca meslek olarak yaptığı mankenlikten uzak kalmıştır. 2007 yılında başladığı kitabını yazmaya devam etmiştir. Kızı ile 4 yıl sonra İstanbul’a geri dönmüştür. Deniz Pulaş, ilk kez göz altı estetik operasyonu geçirmiştir.

Mehtap Elaidi’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış defilesinde podyumlara dönmüştür. 2015 yılında Vural Gökçaylı’nın Kanserle Savaş Vakfı yararına düzenlemiş olduğu 2015 İlkbahar/Yaz kolleksiyonunu sunmuştur. Günümüzde mankenlik yapmaya devam etmektedir.

Deniz Pulaş acı haberle sarsıldı: Annesini kaybetti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...