Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Deniz Seki'nin acı günü! Kötü haberi sosyal medya hesabından paylaştı

Mavikadin>Magazin>Deniz Seki'nin acı günü! Kötü haberi sosyal medya hesabından paylaştı

Ünlü sanatçı Deniz Seki acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Annesinin öldüğünü açıklayan Seki'ye kısa sürede baş sağlığı mesajları geldi.

Kanser tedavisi gören Güler Seki'den kötü haber geldi
Kanser tedavisi gören Güler Seki'den kötü haber geldi

Bir süredir tedavi gören annesiyle ilgili daha öncede açıklama yapan Deniz Seki kötü haberi sevenleriyle paylaştı. Sosyal Medya hesabı İnstagram üzerinden acı haberi açıklayan Seki'ye çok sayıda yorum geldi. 

Başarılı şarkıcı Deniz Seki annesinin daha önce kansere yakalandığını ve 6 aydır da yatalak olduğunu söylemişti. 

“GÜLER'İMİZİ MAALESEF KAYBETTİK”

Annesinin vefat nedeni beynindeki bir rahatsızlık olan ünlü şarkıcıyı bu acı gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Deniz Seki'nin annesi Güler Seki'nin bu sabah hayata gözlerini yumduğu bilgisi paylaşıldı.

Usta sanatçı Deniz Seki yaptığı sosyal medya paylaşında “Annemiz, meleğimiz, Güler’imizi maalesef kaybettik. Başımız sağolsun” ifadelerine yer verdi.

Deniz Seki'nin acı günü! Kötü haberi sosyal medya hesabından paylaştı

'BENİM KIZIM GELMİŞ DİYE KARŞILARDI'

Deniz Seki annesinin kanser nedeniyle 6 aydır yatalak olduğunu daha önceden katıldığı bir programda açıklamıştı. Seki annesi için şu açıklamalarda bulunmuştu:
''Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nefes alsın, yaşasın, acı çekmesin, bir yeri ağrımasın; öyle olduk. Bazen konuşabiliyor, 'Ne olur bana kızım de anne' diyorum. Beni 'benim kızım gelmiş' diye karşılardı. Eve gidince hep o günleri hayal ediyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem'' 

52 yaşındaki şarkıcı annesinin hastalığı nedeniyle 4 defa ameliyat olduğunu ifade etmişti. 2019 yılında yoğun bakıma kaldırılan Güler Seki uzun zamandır tedavi görüyordu.

Deniz Seki'nin acı günü! Kötü haberi sosyal medya hesabından paylaştı

    

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...