Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Didem Kınalı'dan taviz yok: 'Oje süren erkek arkadaşım olamaz!'

Mavi Kadın>Magazin>Didem Kınalı'dan taviz yok: 'Oje süren erkek arkadaşım olamaz!'

Geçtiğimiz gece İstanbul Podyum sahnesinde performans sergileyen Didem Kınalı, seslendirdiği harika şarkılarla misafirlerini eğlendirdi.

Didem Kınalı'dan taviz yok: 'Oje süren erkek arkadaşım olamaz!'

İbrahim Tatlıses'in programında ünlenen ve son zamanlarda yaptığı çarpıcı açıklamalarla sık sık gündem olan Didem Kınalı, bir kez adından söz ettirdi. Sahne almaya başlayan ve şarkı seslendiren Kınalı geçtiğimiz akşam geniş şarkı listesiyle müzik tutkunlarına renkli bir gece yaşattı. Yeni şarkıcının ojeli erkek yorumu ise yine gündem oldu.

DİDEM KINALI'DAN 'OJELİ ERKEK' AÇIKLAMASI

Sahne öncesi yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Didem Kınalı, son zamanlarda sıkça gündeme gelen erkeklerin oje kullanmasıyla ilgili sorulan soruya sert bir çıkış yaparak cevap verdi; "Şeffaf oje sürülebilir ama renkli olan asla. Benim erkek arkadaşım olsa sürdürmesini de istemem izin de vermem. Oje sürmek isteyen erkek, erkek arkadaşım olamaz" şeklinde cevap verdi.

Didem Kınalı'dan taviz yok: 'Oje süren erkek arkadaşım olamaz!'

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...