Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dilan Polat'ın kara kutusu Şule ve yengesi gözaltına alındı: Sınır dışı edilecekler

Mavi Kadın>Magazin>Dilan Polat'ın kara kutusu Şule ve yengesi gözaltına alındı: Sınır dışı edilecekler

Dilan ve Engin Polat'ın evinde çalışan Shaklo Khaydarova ile akrabası Nargiza Khaydarova dün gece gözaltına alındı. Dilan Polat'ın ünlü çalışanlarının ülkeden çıkarılacağı bildirildi.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile ilgili soruşturma kapsamında neredeyse her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Ünlü çiftin davasında şimdi de en yakınları olan çalışanlarının gözaltına alınması konuşuluyor.

DİLAN POLAT'IN ÇALIŞANI ŞULE VE YENGESİ GÖZALTINA ALINDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekipleri, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Polat ailesinin evlerindeki Özbekistan uyruklu çalışanın akrabalarını yurt dışından getirip eve yerleştirdiğine dair sosyal medya paylaşımları üzerine bir çalışma başlattı.

SINIR DIŞI EDİLECEKLER

Polis ekipleri, eve yönelik operasyonlarını gerçekleştirdi ve Shaklo K. ile Nargiza K.'yi gözaltına aldı. Yapılan kontrollerde, Shaklo K.'nın ikamet izninin süresinin dolduğu, Nargiza K.'nın ise 9 ay önce turist vizesiyle giriş yaptığı ve kaçak durumda olduğu belirlendi. Gözaltına alınan şahısların sınır dışı edilmek üzere Selimpaşa Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edileceği öğrenildi.

Dilan Polat'ın kara kutusu Şule ve yengesi gözaltına alındı: Sınır dışı edileceklerDilan Polat'ın kara kutusu Şule ve yengesi gözaltına alındı: Sınır dışı edilecekler

Kaynak : İHA
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...