Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Doğuş, Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı ile boşanıyor: Tüm fotoğrafları sildi

Mavikadin>Magazin>Doğuş, Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı ile boşanıyor: Tüm fotoğrafları sildi

İkinci evliliğini Azerbaycan'ın Müge Anlı'sı olarak gösterilen Hoşkadem Hidayetkızı ile yapan şarkıcı Doğuş, 2 çocuktan sonra 9 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı. Ünlü isim, sosyal medyadan eşiyle olan tüm fotoğrafları sildi ve eşini takipten çıktı.

Doğuş, Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı ile boşanıyor: Tüm fotoğrafları sildi

Şarkıcı Doğuş, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Azerbaycanlı eşi Hoşkadem Hidayetkızı ile ayrılmaya karar verdi. Ünlü ismin, Azerbaycan ile İstanbul arasında gidip geldiği biliniyordu ancak şarkıcının bir süre önce temelli olarak Türkiye'ye döndüğü iddia edildi.

SANAT DÜNYASINA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

9 yıldır evli olan ve 2016 yılında ikiz çocukları olan Doğuş, Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; boşanma kararı aldı. Bir süre önce sosyal medya hesabından eşinin tüm fotoğraflarını kaldıran Doğuş, Hoşkadem Hidayetkızı'nı takipten de çıktı. Evlendikten sonra Azerbaycan’a yerleşen ünlü sanatçı, eşinin ailesiyle yaşadığı sorunları aşamayınca İstanbul’a geri döndü. Karısını ve çocuklarını bırakıp dönen Doğuş’un boşanmaya kararlı olduğu gelen bilgiler arasında. Hoşkadem Hidayetkızı'nın ilk evliliğinden de Zaur Qocayev adında 1999 yılında dünyaya gelen bir çocuğu daha bulunuyor.

Doğuş, Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı ile boşanıyor: Tüm fotoğrafları sildi

HOŞAKADEM HİDAYETKIZI KİMDİR?

Hoşkedem Hidayetkızı, 13 Ocak 1974 tarihinde Azerbaycan'ın Akdere Rayon'da doğdu. 1998 yılında "Üç nöqtə" gazetesini kurdu. 2014 yılında Türk şarkıcı Doğuş olarak bilinen Orhan Baltacı ile evlendi ve 2016 yılında Arda ve Arın adında ikiz erkek çocukları dünyaya geldi. Şu anda Hoşkedem Hidayetkızı, ARB TV'de hafta içleri kendi programı olan "Seni Arıyorum"u sunmaktadır.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...