Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dyson V15 Detect kullanıcı yorumları nasıl? Kullananlar memnun mu?

Mavi Kadın>Tekno kadın>Dyson V15 Detect kullanıcı yorumları nasıl? Kullananlar memnun mu?

Dyson V15 Detect süpürge, Dyson kablosuz süpürgelerin en son modeli. Dyson v15 Detect modeli markanın bu zamana kadarki ürettiği en güçlü kablosuz elektrik süpürge olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek çekim gücü ile ortamı derinlemesine temizliyor, lazer ışığı sayesinde her bir toz zerresini görünür kılıyor, priz ihtiyacı olmadan kablosuz olarak tüm ev süpürülebiliyor. Peki Dyson V15 kullananlar memnun mu? Dyson V15 Detect’in olumlu ve olumsuz yönleri neler?

Dyson v15 kullanıcılarının çoğu bu süpürgeden memnun olduğunu dile getiriyor.
Dyson v15 kullanıcılarının çoğu bu süpürgeden memnun olduğunu dile getiriyor.

Dyson V15 Detect, 230 watt emiş gücü, 60 dakikalık çalışma süresi ile en beğenilen kablosuz süpürgeler arasında liderliğe oynuyor. Milliyetin haberine göre Dyson v15 Detect evdeki tozların %99.99'unu süpürgeye çekiyor. Dyson V15 Detect’in kullanımı ve temizliği de çok kolay, toz torbası yok, suyu boşaltma, doldurma derdi yok, şarja takıyorsunuz, şarjı dolunca kabloya gerek kalmadan kullanıyorsunuz! Ancak bu süpürgeyi kullananlardan memnun kalanlarda var kalmayanlar da. İşte kullanıcı yorumları:

DYSON V15 KULLANICI YORUMLARI

 • Dyson v15 kesinlikle süpürgede devrim… inanın hayalin ötesinde... Kablolu süpürge ile süpürdüğüm evi Dyson ile tekrar süpürdüğümde çıkan toza inanamadım. Kararsız kalanlar bence hiç düşünmeyin, alın aldırın, pişman olmazsınız.
 • Süper bir süpürge daha önce almadığıma pişman oldum. Size bu süpürgenin artı ve eksilerinden bahsedeyim. Çekiş gücü inanılmaz, lazer ışığı sayesinde her bir toz zerresini görüp evi mis gibi yapıyorsunuz. Toz haznesi de çok büyük bu sayede sürekli boşaltma derdiniz olmuyor. Eksilerine gelecek olursam. Ağır bir süpürge olduğundan sık sık el değiştirmek zorunda kalıyorsun. Tuşuna sürekli basmaktan parmağın yoruluyor.
 • Çoğu kişi süpürgenin ne kadar harika olduğundan bahsetmiş. Ben ise süpürgenin olumsuz yönlerine değinmek istiyorum. Bir kere çok ağır 3 kg, süpürürken kolunuz çok yoruluyor. Süpürgenin çalışması için eliniz sürekli tuşta olmalı, tuştan çektiğiniz an süpürge duruyor. 1-2 sene kullandıktan sonra bataryası bitiyor birkaç senede bir satın almak zorundasınız bataryaların fiyatı çok yüksek. Dyson v15’in eski serilerinde lazeri açma kapama tuşu varmış, şimdi o tuşu kaldırmışlar, süpürge çalıştığı sürece lazer ışığı yanıyor bu da sürekli bataryanın çalışması demek. Lazer ışığı sürekli yanınca süpürdüğünüz yerdeki mikro tozları da görüyorsunuz temizlik delisi olmamak içten değil resmen temizlikle kafayı bozuyorsunuz. Çok da pahalı bir süpürge değer mi bu tartışılır.
 • Eşime doğum günü hediyesi aldım bayıldı, lazer ışık gözle görülmeyen her şeyi gün yüzüne çıkartıyor, tüm başlıklar çok kullanışlı, en çok beğendiği özelliği ise saç kılları başlıklara dolanmıyor, şiddetle tavsiye ediyoruz.
 • Şahane bir süpürge. V15 ağır diye yorumları okuduğundan v12 alayım dedim. Daha sonra arkadaşımın evinde v15’i denedim.  Kesinlikle abartıldığı kadar ağır değil. Eliniz bir süre sonra alışıyor. Lazer başlığı mükemmel. Emiş gücü çok iyi. En yüksek modda halıya yapıştığından ekonomik modda çalıştırmayı tercih ettim. Güzelmiş, beğendim satın alacağım.
 • 2 ay kullandıktan sonra bu yorumu yazıyorum. İyi ki almışım, çok memnun kaldım. Lazer başlık sayesinde süpürdüğüm yerdeki bütün toz, tüy, kıl, saç ne varsa yerde görünmeye başlıyor. Haznede biriken tozlar inanılmaz. Ayrıca şarjlı ve kablosuz olması çok pratik.  Tek olumsuz yanı sürekli tuşa basmak gerekiyor, basmadan çalışmıyor.
 • Süpürgenin bataryasını hiç beğenmedim. İlk satın aldığımda batarya süresi 44 dakika gösteriyordu şimdi şarz tam doluyken aynı başlıkla 41 dakika gösteriyor. Yalnızca 3 ayda batarya süresi bu kadar azaldıysa bu süpürgenin bataryası 1 sene bile dayanmaz. Her sene batarya mı alacağız. Ki bataryanın fiyatı binlerce lira. Dyson zenginler için, her sene batarya alamam diyorsanız bir daha düşünün derim.
 • Çekim gücü inanılmaz bir süpürge, koltuğunuzdan halınızdan çıkan tozları görünce şok olacaksınız, neyse üzülmeyin siz pasaklı değilsiniz, dyson harika çekiyor.
 • Öncelikle ses özelliği çok iyi bir fön makinesi kadar ancak ses çıkarıyor hatta eko da fön makinesinden çok çok daha az. Lazerli başlığın silindirini çıkartabilir ve yıkayabilirsiniz. Bu da güzel özellik. Evdeki diğer kaliteli süpürge ile kıyaslayınca dysonın farkını görebiliyorum. Dyson resmen tozları emiyor.
 • Dyson v15’i satın almak kendinize yapacağınız en büyük iyiliklerden. Tam bir toz düşmanı bir süpürge. Toza alerjim vardı bu sayede azaldı.
 • 5 saatte şarj oluyor, kullanımı yarım saat bile sürmüyor, şarjı bitiyor, bu özelliği geliştirilirse çok daha iyi olur. Diğer tüm özellikleri on numara beş yıldız. İmkanı olan, parası olan alsın.
 • Süpürgenin çekimi çok iyi tozdan eser kalmıyor, tek dezavantajı süpürme süresince parmağınızla sürekli çalışma düğmesine basmanız gerekiyor.

Dyson V15 Detect kullanıcı yorumları nasıl? Kullananlar memnun mu?

DYSON V15’İN ÖZELLİKLERİ NASILDIR?

Siklon Teknolojisi: 14 siklon.

Hazne kapasitesi: 0,77 l.

Filtreleme: Tam makine filtrasyonu.

Emiş Gücü: Arttırma 240 AW.

Yükseklik: 1205.

Genişlik: 250.

Şarj Süresi: 4,5 saat.

Kullanım Süresi: Güç moduna bağlı 15 ile 60 dk arası.

Ses Seviyesi: 81 db

Pil Değişimi: Tak Çıkar

DYSON V15 VE V12 MODELİNİN FARKI NEDİR?

V15 modeli tetik mekanizması ile V12 modelimiz ise tuş ile çalışmaktadır. V15 Detect Absolute modeli 240 AW emiş gücü, 0.77 lt hazne kapasitesi ve 3,10 kg ağırlığa sahiptir. V12 modeli ise 150 AW emiş gücü, 0,35 lt hazne kapasitesi ve 2.2 kg ağırlığa sahiptir. V15 modeli 4,5 saatte tam şarj olurken V12 modeli 4 saatte tam şarj olmaktadır. Pratik bir cihaz isteyenler için tasarlanmıştır. Güç düğmesi, ince yapısı ve daha küçük toz haznesi kullanımı kolaylaştırır. V15 Detect Absolute içeriğinde Digital Motorbar™ (Anti-tangle) temizleme başlığı bulunurken V12 modelinde Motorbar (Anti-tangle) temizleme başlığı bulunmaktadır. İki modelde de LCD ekran bulunmaktadır. Piezzo sensörü sayesinde partikül büyüklüğünü hesaplar ve LCD ekranında raporlamaktadır. Reaktif emiş gücü süpürgenin emmeye çalıştığı tozun yoğunluğuna göre emiş gücünü otomatik olarak ayarlar. Bu sayede süpürge bataryası daha uzun ömürlü olur. Çalışma süreleri 60 dakikadır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...