Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ebru Gündeş tarafından sahnesi engellendi! Azeri kızı Günel patladı

Mavikadin>Magazin>Ebru Gündeş tarafından sahnesi engellendi! Azeri kızı Günel patladı

Yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş ile ihanet ettiğini öğrenen ve zor dönemler yaşayan Azeri şarkıcı Günel, dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Azerbaycan'da düzenleyeceği bir konserinin Ebru Gündeş tarafından engellendiğini iddia eden Günel; "Sanat hayatım boyunca hiç kimseyi kıskanmadım, rızkını kesmedim. Sen neyin peşindesin? Geçmişte yaşananlar geride kaldı. Kötü niyetlisin, korkak davranıyorsun" dedi ve ortalık karıştı.

Ebru Gündeş tarafından sahnesi engellendi! Azeri kızı Günel patladı

Azeri şarkıcı Günel, yıllar önce Reza Zarrab ile evlilik hazırlığı yaptığı sırada Ebru Gündeş ile aldatıldığını öğrenmiş ve zor bir süreç geçirmişti. Yıllardır aralarında kapanmayan bir husumet olduğu iddia edilen Ebru Gündeş ve Günel arasında ipler yeniden gerildi. Günel, dikkat çeken bir paylaşım yaparak Azerbaycan'da düzenleyeceği konserinin Ebru Gündeş tarafından engellendiğini iddia etti.

"HAYATINDAKİ DUYULMASIN DİYE PARA YEDİREN SEN"

Günel, yıllar önce Rezza Zarrab'ın eski kız arkadaşı olması nedeniyle Ebru Gündeş'in kendisine cephe aldığını ve işlerinin engellendiğini iddia etti ve Instagram hesabından yaptığı açıklamalarla gündemi sarstı; "Bilir misiniz ? Yok ya hepimiz biliriz... Rızkı veren Allah'ım tabi ki önü kesilmez, engel olanların bu dünyada cezası büyük. Yaşamadan cehennem veya bilinmez cennete gitmez! Ben bu dünyada 25 yıllık sanat hayatımda hiç kimseye kıskançlık etmedim, rızkını kesmedim, düşmanlık dahi etmedim… Sorarım sorarım da sen hayatımdakini bile bile saklayan duyulmasın diye kendini saf gösteren, gazetecilere para yediren, hala neyin davasındasın? Ne istiyorsun? Olan olmuş gecen geçmiş. Ama sen kötü kalplisin! Kötüsün!"

GÜNEL ÇILGINA DÖNDÜ

Yıllar sonra yeniden ortaya çıkan Ebru Gündeş ve Günel kavgasında Azeri kızı Günel bu kez oldukça sert başladı. Sosyal medya hesabından açıklamalarına devam eden Günel, şunları ekledi; "Tecrübeli yılların şarkıcısı ne oldu? Davet edildin? Korktun mu? Korkma biz misafirperver halkız. Gelen misafire kötülük etmeyiz… Azerbaycan halkı olarak bilirsin… Geçmiş adı üstünde geçmiş? Ben rahatsız olmadım senden ? Senin ekibin 25-30 fark etmez benim ekibim 15 kişi... Benimle beraber ekmek parası kazanıyor hiç mi vicdanı sızlamaz insanın tabi insan olanın? Davet edilir, sanatçı gelir herkes işinde gücünde. Engel olmak büyük günah."

Ebru Gündeş tarafından sahnesi engellendi! Azeri kızı Günel patladı

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞ

Azeri kızı Günel'in iddialarına göre, Ebru Gündeş, o dönem eşi ve çocuğunun babası olan Rezza Zarrab'ın eski kız arkadaşını kaldıramamış ve ünlü şarkıcı Günel'e giden veya gitmek üzere olan konserleri engellemiş. Azeri kızı konuyla ilgili şöyle devam etti;

"Bu kaçıncı kötülüğün? Günahlarının cezasını Allaha havale ettim. Kim bana ne yanlışı varsa Allah'ımdan bulsun. Amin... Bu sahne 3 Temmuz sahnemiz... Aslı da olacak olan 4 Temmuz'du! Rahatsızlık duymuş aynı sahnede olmak istememişmiş… Ama birinci belli ikinci kim? Devam..."

Ebru Gündeş tarafından sahnesi engellendi! Azeri kızı Günel patladı

EBRU GÜNDEŞ İLE AYNI KAREDEKİ HABERİ YAYINLADI

Günel daha sonra da kendisi ve Ebru Gündeş'i bir araya getirerek haber yapan bir sosyal medya hesabının haberini de paylaşarak sözlerinin Ebru Gündeş'e gittiğini ima etmiş oldu.

Ebru Gündeş tarafından sahnesi engellendi! Azeri kızı Günel patladı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...