Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ebru Polat açıklamalarıyla sosyal medyanın diline düştü: Tasarruf için rezidansa taşınıyor

Mavi Kadın>Magazin>Ebru Polat açıklamalarıyla sosyal medyanın diline düştü: Tasarruf için rezidansa taşınıyor

Şarkıcılığın yanı sıra ticaretle de uğraşan Ebru Polat, son katıldığı etkinlikte basın mensuplarının sorularını cevapladı. Maddi olarak iyi durumda olduğunu belirten şarkıcı, tasarruf için villadan rezidansa taşınacağını açıkladı.

Ebru Polat açıklamalarıyla sosyal medyanın diline düştü: Tasarruf için rezidansa taşınıyor

Ebru Polat, Best of Europe Awards ödül törenine katılarak basın mensuplarının sorularını cevapladı. Tören, önceki gün Çırağan Sarayı'nda düzenlendi. Polat, hayat pahalılığı ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle sosyal medyada alay konusu oldu.

"ÖĞRENİNCE ŞOK OLACAKSINIZ"

Ebru Polat "Harika bir şarkı yaptım, 6 aydır hazırlanıyorum, 29 Mart'da müzikseverlerle buluşacak, hiç kimseye şarkı vermeyen bir isimden aldım bu parçayı, öğrenince şok olacaksınız" dedi.

EBRU POLAT BAŞARISINI KADINLARA BAĞLADI

Polat, yaklaşık 15 yıldır gündemde olmasının nedenini samimiyetine bağlayarak; "Benim kadın hayran kitlem oldukça geniş, kadınların desteği benim için çok kıymetli, onların sayesinde ayaktayım, işimi büyük bir tutkuyla yapıyorum" dedi.

Ebru Polat açıklamalarıyla sosyal medyanın diline düştü: Tasarruf için rezidansa taşınıyor

DİLAN POLAT OLAYINA GÖNDERME

Ebru Polat, ticaret alanında da faaliyet gösterdiğini belirterek; "İş hayatım gayet iyi gidiyor, güzellik salonumuz çok başarılı bir şekilde ilerliyordu ancak bu son yaşanan olaylar olmasaydı çok daha farklı bir durum olurdu, insanların güveni sarsıldı" şeklinde durumu eleştirdi.

TASARRUF İÇİN REZIDANSA TAŞINIYOR

Şarkıcı, maddi anlamda iyi durumda olduğunu belirtmesine rağmen yaşam maliyetinin oldukça yüksek olduğunu ifade ederek, "Kira fiyatları çok yüksek, ben şu an bir villada oturuyorum ama rezidansa taşınmayı düşünüyorum. Bence herkes harcamalarında kısıtlamaya gitmeli" şeklinde konuştu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...