Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ebru Şancı ortağı tarafından dolandırıldı! "Türk, Türk'ü gurbette öpermiş"

Mavikadin>Magazin>Ebru Şancı ortağı tarafından dolandırıldı! "Türk, Türk'ü gurbette öpermiş"

Modelliği bırakarak uzun yıllardır yurtdışında gelinlik markası işleten Ebru Şancı, ortağı tarafından dolandırıldığını iddia ederek sosyal medya hesabından "Mağazamdan ayrıldım. Türk Türk'ü gurbette öpermiş" paylaşımı yaptı.

Ebru Şancı ortağı tarafından dolandırıldı! "Türk, Türk'ü gurbette öpermiş"

Manken Ebru Şancı ile futbolcu Alpaslan Öztürk, 2015 yılında Eskişehir'de sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çift, düğünlerini ise Belçika'daki Kasteel Den Brandt şatosunda gerçekleştirmişti. Nikâha çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti.

Ebru Şancı ortağı tarafından dolandırıldı!

Mutlu bir evlilik sürdüren ikilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila adında üç çocuğu bulunuyor.

Ebru Şancı ortağı tarafından dolandırıldı!

ORTAĞI TARAFINDAN DOLANDIRILDIĞINI İDDİA ETTİ

Mankenlik kariyerine oyunculuk ve son dönemde yorumculuk da ekleyen Ebru Şancı, hem iş hem de özel hayatıyla sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor.

Şancı'nın yurt dışında bir gelinlik markası bulunuyordu. Ancak Ebru Şancı, ortağıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle bu iş birliğini sonlandırmak zorunda kaldı.

Ebru Şancı ortağı tarafından dolandırıldı!

"TÜRK, TÜRK'Ü GURBETTE ÖPERMİŞ" 

Ortağıyla yaşadığı anlaşmazlıkları sosyal medya hesabından paylaşan Şancı, "Londra mağazamdan ayrılma sebeplerini ve neler olduğunu eğer karşı tarafla hukuk yoluyla anlaşamazsam anlatacağım. Tam bir Türk, Türk'ü gurbette öpermiş sözünü doğru çıkartıyor maalesef. Karşı tarafa son bir kez daha dolandırıcılığa ve sahtekarlığa son vermesini tavsiye ediyorum. Bu süreçte bana her konuda destek olan gelinlerimi ve arkadaşlarımı mart itibariyle yeni mağazama bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...