Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ebru Şancı Öztürk'e büyük şok! Oğlunun burnundan çıkan şeyi paylaştı

Mavi Kadın>Magazin>Ebru Şancı Öztürk'e büyük şok! Oğlunun burnundan çıkan şeyi paylaştı

Ebru Şancı Öztürk, oğlu Kürşad Fırat Öztürk'ün burnuna bir boncuk kaçtığını fark etti. Hızla oğlunu doktora götüren Öztürk, doktorun oğluna müdahale ettiği anları kaydetti ve bunları yayınladı.

Ebru Şancı Öztürk'e büyük şok! Oğlunun burnundan çıkan şeyi paylaştı

Emekli model ve yeni modacı Ebru Şancı, futbolcu Alpaslan Öztürk ile 2015'te evlenmiş ve 2016'da ikiz kızları Mila ve Ceylin'i, 2020'de ise oğlu Kürşad Fırat'ı kucağına alarak üçüncü kez anne olma mutluluğunu yaşamıştı. Ünlü isim oğlunun yaramaz davranışıyla büyük bir şok yaşadı.

EBRU ŞANCI'NIN OĞLUNUN BURNUNA BONCUK KAÇTI

Şancı'nın küçük oğlu, oyun oynadığı sırada burnuna oyuncakları arasında bulduğu bir boncuğu soktu. Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle zaman zaman ailesiyle birlikte keyifli anları paylaşan Ebru Şancı Öztürk, bu sefer oğlu Kürşad Fırat Öztürk'ün başından geçen bir olayın sonucunu yayınladı.

"ÇOK ŞÜKÜR ÇIKTI"

Doktor, Kürşad Fırat Öztürk'ü muayene ettikten sonra müdahale ederek küçük çocuğun burnundaki boncuğu çıkardı. Ebru Şancı Öztürk, o anları da "Neyse ki çıktı" diyerek takipçileriyle paylaştı.

Ebru Şancı Öztürk'e büyük şok! Oğlunun burnundan çıkan şeyi paylaştı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...