Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in düğününde Icardi imzası: Herkesi heyecanlandırdı

Mavi Kadın>Magazin>Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in düğününde Icardi imzası: Herkesi heyecanlandırdı

Basketbol Süper Ligi'nde şampiyon olan Anadolu Efes oyuncusu Buğrahan Tuncer, ünlü oyuncu Eda Ece ile evlendi. Düğün sırasında çift, Mauro Icardi'nin gol kutlamalarında yaptığı gibi, ellerini kulaklarına koydu ve Simge Sağın'ın "Aşkın Olayım" şarkısını söyledi. O anlar düğündeki misafirleri heyecanlandırdı ve bir anda alkış koptu.

Sezonu Basketbol Süper Ligi'nde şampiyon olarak tamamlayan Anadolu Efes oyuncularından Buğrahan Tuncer'in ünlü oyuncu Eda Ece ile düğünü dün akşam gerçekleşti. Icardi'den ilham alan çift, düğün sırasında "Aşkın Olayım" şarkısını söyleyerek renkli anlara imza attı.

ICARDI'Yİ TAKLİT ETTİLER MİSAFİRLERİ COŞTURDULAR

Geçen sezon Galatasaray'a şampiyonluğun gelmesinde çok önemli rol oynayan Mauro Icardi, Simge Sağın'ın "Aşkın Olayım" şarkısıyla adeta bütün hale geldi. Buğrahan Tuncer ve Eda Ece çifti de İtalyan asıllı Arjantinli futbolcuya nazire yaptı ve düğünlerinde bu şarkıyı söylemeden geçmedi.

MİSAFİRLERİ COŞTURDULAR

Buğrahan Tuncer ve Eda Ece, tıpkı Icardi'nin gol sevinçlerinde yaptığı gibi, şarkıyı söylerken ellerini kulaklarına koydular. Bu anlar özellikle Galatasaray taraftarından büyük beğeni topladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...