Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Emel Göksu'dan Aile dizine duygusal veda: Serenay Sarıkaya kayıtsız kalamadı

Mavi Kadın>Magazin>Emel Göksu'dan Aile dizine duygusal veda: Serenay Sarıkaya kayıtsız kalamadı

Ay Yapım'ın Show TV için hazırladığı "Aile" dizisinin büyük finali öncesinde, usta oyuncu Emel Göksu, dizi ekibi ve izleyicisine etkileyici bir sahne ile veda etti.

"Aile" dizisinin büyük finali öncesinde, dizi ekibinde ardı ardına önemli ayrılıklar yaşanıyor. Seher Soykan karakterinde rol alan deneyimli oyuncu Emel Göksu, seyirciyi gözyaşlarına boğan bir sahne ile ekibe veda etti. Göksu'nun sosyal medyada yaptığı veda paylaşımına Serenay Sarıkaya da yorum yaptı.

AİLE DİZİSİNİN SEHER SOYKAN'I DİZİYE VEDA ETTİ

Göksu, veda mesajında; "Yaşadığım bu güzel yolculuğu benim ile birlikte paylaşan herkese teşekkürler. Ekip olarak çok güzel günler geçirdik, emeği geçen herkese teşekkürler. Yeniden görüşene kadar, kendinize iyi bakın" ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya, usta oyuncunun paylaşımının altına "Emel ablam, seni çok seviyorum. Seni tanımak seninle çalışmak inanılmaz keyifliydi. Yeniden karşılaşmak dileğiyle…" mesajını paylaştı.

Emel Göksu'dan Aile dizine duygusal veda: Serenay Sarıkaya kayıtsız kalamadı

EMEL GÖKSU KİMDİR?

Emel Göksu 25 Şubat 1945 tarihinde Malatya'da doğdu. 1962 yılında sanat kariyerine adım atan Göksu, aynı zamanda sanatçı olan Fadik Sevin Atasoy'un ve Ankara Devlet Opera ve Balesi'nde bale sanatçısı olan İbrahim Eren Keleş'in annesidir. Ankara'da ilk gezici çocuk tiyatrosu olan Denge Çocuk Tiyatrosu'nu 1968-69 yıllarında kurdu. 1970 yılında "L.A.M.D.A"da mim eğitimi almak üzere İngiltere'ye gitti. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda 1974 yılında göreve başladı ve 1980 yılından itibaren Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalışmalarına devam etti. Göksu, sinema ve dizilerde de rol alarak özellikle Bizim Evin Halleri dizisindeki "Fincan" karakteriyle geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınmıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...