Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Emel Sayın'dan sürpriz paylaşım! Birce Akalay ve Nükhet Duru ile bir araya geldi

Mavikadin>Magazin>Emel Sayın'dan sürpriz paylaşım! Birce Akalay ve Nükhet Duru ile bir araya geldi

Ünlü sanatçı Emel Sayın, arkadaşı Nükhet Duru ve oyunculuktaki başarısını kanıtlamış Birce Akalay, bir araya geldi. Emel Sayın, o anlara ait bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak; "Espriler havada uçuştu" notunu düştü.

Emel Sayın'dan sürpriz paylaşım! Birce Akalay ve Nükhet Duru ile bir araya geldi

Yeşilçam'ın ve günümüzün efsanevi isimlerinden 77 yaşındaki ünlü sanatçı Emel Sayın, geçtiğimiz günlerde arkadaşı Nükhet Duru ve oyuncu Birce Akalay ile bir proje için bir araya geldi. O anları fotoğraflayan Sayın, bir kareyi de takipçileriyle paylaştı.

HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Üç ünlü ismin bir arada bulunduğu fotoğrafı; "Nünü ve Birce’yle bir araya gelince espriler havada uçuşuyor" notuyla paylaştı. Birlikte paylaşılan bu fotoğraftan sonra Emel Sayın, Nükhet Duru ve Birce Akalay'ın birlikte bir projede mi yer alacakları merak konusu oldu. Bir stüdyoda çekildiği görülen fotoğrafların Birce Akalay'ın sahibi olduğu takı markası için olabileceği konuşuluyor. Akalay'ın Nükhet Duru ve Emel Sayın hayranı olduğu ve bu nedenle, iki ünlü ismi tasarımını yaptığı markasının reklamlarında oynattığı iddia edildi.

Emel Sayın'dan sürpriz paylaşım! Birce Akalay ve Nükhet Duru ile bir araya geldi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...