Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

En fenomen kişilik analizi: Kaç numara ayakkabı giyiyorsun? Ayakkabı numarasına göre karakteristik özelliğini açığa çıkarıyoruz!

Mavi Kadın>Keşfet>En fenomen kişilik analizi: Kaç numara ayakkabı giyiyorsun? Ayakkabı numarasına göre karakteristik özelliğini açığa çıkarıyoruz!

Ayak numaranız iki rakamdan çok daha fazlasıdır. İçerisinde kişiliğinizle ilgili pek çok bilgiyi saklayabilir. İşte bugün ayak numaranızın sizden sakladığı kişilik özelliklerini ifşa ediyoruz! İşte ayak numaranıza göre kişilik özelliklerini açığa çıkaran kişilik testi...

Ayak numaranız gizli karakter özelliklerinizi ortaya çıkartıyor.
Ayak numaranız gizli karakter özelliklerinizi ortaya çıkartıyor.

Severek takip ettiğiniz kişilik testi serisine bir yenisi daha eklendi. Ayak numarasına göre yapılan kişilik analizi yediden yetmişe merak konusu olmuş durumda. Son dönemlerde ilgiyle takip edilen kişilik testleri kendimizle ilgili küçük detayları keşfetmemizi sağlayan harika araçlardır. Belki sizin bile dikkatinizi çekmeyen karakteristik özelliğiniz bu basit testle oraya çıkacak. Bu durum özellikle yeni birileriyle tanışırken size pek fayda sağlayabilir. Ayak numaranızın atfedilen kişilik analiziyle ne kadar uyumlu olduğunuzu öğrenmek için teste başlayabilirsiniz.

36 NUMARA AYAKKABI

36 numara ayakkabı giyen kişilerin alıngan yapıya sahip olduklarını gösteriyor. Bulundukları ortamlarda kendilerini dışlanmış hissedebilirler. Bir durum karşısında içten içe kendilerini sorgulayabilirler ancak bu durum onları sıkıntıya sokabilir.

37 NUMARA AYAKKABI

37 numara ayakkabı giyen kişilerin pek konuşmayı sevmediklerini gösteriyor. Orman kadar sessiz ve derin, deniz kadar engin kişilerdir. Sessiz gözükürler ancak derin düşüncelere sahip olurlar.  Daha çok dinlemekten ve analiz yapmaktan keyif alırlar. İç dünyaları çok büyüktür ve cesur kişilikleriyle tanınırlar.

38 NUMARA AYAKKABI

38 numara ayakkabı giyen kişiler ise matematik ve sosyal zekalarıyla ön plana çıkar. Zekâları çok farklı çalışır. Özellikle ticari zekâ isteyen işlerde başarılı olabilirler. Sosyal iletişimleri kuvvetlidir.

39 NUMARA AYAKKABI

Ayakları 39 numara olan kişiler üçün beşin hesabını yapmayan, eğlenmesini bilen insan olarak tanımlanabilir. Alışveriş konusunda çekinmezler. Ayrıca para harcamayı sevdikleri kadar cömert kişilikleriyle öne çıkarlar. Bencilliğe tahammül edemezler.

En fenomen kişilik analizi: Kaç numara ayakkabı giyiyorsun? Ayakkabı numarasına göre karakteristik özelliğini açığa çıkarıyoruz!

40 NUMARA AYAKKABI

40 numara ayağa sahip kişilerin sanatçı ruha sahip oldukları biliniyor. Şiir insanlarıdır. Romantik şiirler yazabilecek kadar aşık olabilirler. Sağlığa zararlı maddeleri kullanmak istemeseler de sevebilirler.

41 NUMARA AYAKKABI

41 numara ayakkabı giyen kişilerin riski işleri seven, cesur kişiler olduğunu gösteriyor. Hayatlarındaki iniş çıkışları çok fazladır ancak mücadeleci yapılarıyla işlerin üstesinden gelmeyi bilirler.

42 AYAKKABI NUMARASI

42 numara ayağa sahip kişiler maneviyata düşkünlükleriyle tanımlanabilir. İnançları sağlam temele dayandırmış kişilerdir. Genellikle et ve hamur işi yemeklerini severler.

43 NUMARA AYAKKABI

43 numara ayakkabı giyenler fedakâr ve sevecen olarak tanımlanabilir. Tartışmayı sevmezler ancak kendilerini tartışmada bulursalar kafa tutmaya hazırlar. İnsanlara yardım etmekten keyif alıyorlar. Hatta kendinden çok başkalarını düşünebilirler.

44 NUMARA AYAKKABI

Son olarak 44 numara ayakkabı giyen kişiler şefkatli ve merhametli yapıları ile bilinirler. Çevrelerindeki herkese iyi yaklaşmaya çalışırlar.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...