21 Ekim 2021, Perşembe 20:58

En Kaliteli 6 Ortopedik Uykusu Tavsiyesi Ve Fiyatları

En Kaliteli 6 Ortopedik Uykusu Tavsiyesi Ve Fiyatları

Gece boyu yanlış pozisyonda uyumak uykusuzluğa neden olan bir durumdur. Yanlış yastık kullanımı ve sağlıklı pozisyonda uyumamakla beraber boyun ve baş ağrıları meydana gelir. Genelde masa başında çalışma, bilgisayar veya telefon ekranlarına çok bakmak gibi nedenlerden dolayı boyun ağrısı oluşabilir. Boyun ağrısını önlemek için en iyi çözüm yolu boynunuzu destekleyecek doğru uyku pozisyonunda yatmaktır. Ancak doğru yatış pozisyonu yetersiz kalacaktır. Bunun yanında doğru yastık kullanarak boyun ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yazımızın devamında en rahat ve en çok satan 6 ortopedik yastık markasını ve fiyatlarını bildirdik.

En Rahat Ve En Çok Satan 6 Ortopedik Yastık Markası Hangileridir?

Yataş Bedding Vısco Therapy SPA Yastık (60x40 cm)

Açık hücre teknolojisiyle üretilen yastık, gece boyunca hava akışı olduğundan terletmez.  Isıya dayanıklı yapısı sayesinde baş ve boyun bölgesinin şeklini alır. Aynı zamanda gece boyuna baş ve boyun çevresine masaj yaparak uyku kalitesini arttırır. Poly-Cotton örme kumaşıyla yapılmıştır. Bu kumaş sayesinde geceleri yastık hava alır ve terletmez. Piyasadaki fiyatı 118,77 TL’dir.

İstikbal Viscolex Comfort Yastık

Ortopedik yastık şekli ve kalitesi itibariyle gece boyunca baş ve boyun bölgesindeki baskıyı ve ağrıyı alır. Böylece daha rahat uyku uyumanızı sağlar. Aynı zamanda ortopedik yastık özel viscolex süngerden yapılmıştır. Piyasadaki fiyatı 319,90 TL’dir.

Bellona Visconight Boyun Omuz Destekli Visco Yastık

Visconight yastık, yapımında kullanılan malzemeler sayesinde ısıya ve basınca duyarlıdır. Gece boyunca vücudun şeklini alarak boyun ve omuzların rahat edebilmesi için tasarlanmıştır. Baş ve boyun çevresine uygun özel tasarımıyla vücut ısınızı hissederek baş ve boyuna uygun şekil alır. Böylece başta ve boyunda meydana gelen ağrılarını azaltır. Aynı zamanda kumaşı örgü kumaş olup kılıflıdır ve kolay bir şekilde kılıfı çıkartılıp yıkanabilir ve rahatlıkla yeniden yastığa giydirilir. Piyasadaki fiyatı 199,90 TL’dir.

Özdilek Visco Yastık Büyük Boy

Ortopedik yastık her omuz genişliğine ve her vücut tipine uygun olarak tasarlanmıştır. Baş ve boyunun şeklini alan yastık, gece boyunca rahat ve sağlıklı bir pozisyonda uyumayı sağlar. Omuz boşluğunu tam doldurmasıyla vücut kıvrımlarının konforunu sağlar. Orta seviyede sertliği vardır ve her vücut kütlesinde vücut orantılarına göre denge sağlar. Sırt ve bel ağrısı, boyun tutulması, omuz kasılması, horlama sorunu ve kol uyuşması gibi durumların tedavi sürecinde destek olur ve hiçbir şekilde terleme yapmaz. Piyasadaki fiyatı 91,80 TL’dir.

Homebasix Homebasix Visco Ortopedik Yastık 60X40X23

Home Basix Visco Ortopedik Yastık uyku kalitesini arttırmak için tasarlanmıştır. Gece boyunca vücut ısısını algılar, baş ve boyun çevresindeki ağrıları azaltır ve horlama sorununu çözer. Vücut kıvrımlarına uygun olarak şekil alır ve rahat uyku uyumayı sağlar. Piyasadaki fiyatı 39,98 TL’dir.

Visco Foam Aloevera Boyun Destekli Yastık Visco Yastık

Ortopedik yastık aloe vera ile işlenmiş kumaşı sayesinde gece boyunca daha rahat uyku uyuması sağlar. Omurga kıvrımlarına uygun şekilde tasarlandığından boyun bölgesini destekler. Horlama sorununun, boyun problemlerinin ve omuz tutulmasını önler ve ağrıların önüne geçer. Ortopedik yastık büyük ebadıyla uykusunda sürekli hareket eden kişilere rahatlık sağlar. Aynı zamanda takıp çıkarılabilen bambu kumaş kılıfı sayesinde rahatlıkla çamaşır makinesine atılabilir. Piyasadaki fiyatı 107,90 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT