Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Mavi Kadın>Anne çocuk>En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

En iyi ve en kaliteli bebek bezi hangisi sorusu, ebeveynlerin en merak ettiği sualler arasında yer alır.

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

En iyi ve en kaliteli bebek bezi hangisi sorusu, ebeveynlerin en merak ettiği sualler arasında yer alır. Anne babalar bebek bezi seçerken, bebek için en doğru ve sağlıklı olanı tercih etmek isterler. Bebek bezi markalarının her biri birbirinde farklıdır. Piyasada bulunan bebek bezi markaları arasında en pahalı olanı Prima bebek bezi, en ucuz olanı ise Evy bebek bezidir. İçerisinde 100 adet bulunan Prima bebek bezi markası 165 TL’dir. İçerisinde 100 adet bulunan Evy bebek bezi ise 45 TL’dir.

Bebek bezi markaları arasında, bebeğin tenine uyumlu olup bebeğe alerji yapmayan bebek bezinin tercih edilmesi gerekir. Yanlış bebek bezi seçimi, bebekte alerjiye yahut pişiğe yol açmaktadır. Ebeveynlerin bebekleri için en doğru bebek bezinin hangisi olduğunu bilemiyorlar. Bebekleri için, birçok bebek bezi markası deneyen ebeveynlerin bu markalar arasında en çok memnun kaldıkları 7 bebek bezi markasını yazımızın devamında belirttik.

En Kaliteli Ve En Çok Beğenilen Bebek Bezi Markaları

Molfix Bebek Bezi 5 Beden Junior Ultra Avantaj Paketi 108 adet

Molfik bebek bezi, emici mikro inci teneciklere sahiptir. Islaklığı emer, ve ıslaklığı 12 saate kadar içerisine hapseder. Molfik bebek bez, bebeğin cildinin hava almasını sağlayarak bebeğe büyük bir konfor sağlar. Ergonomik yapısı sayesinde, ıslaklığı gece boyunca sızdırmaz. Molfix Bebek Bezi 5 Beden Junior Ultra Avantaj Paketi 108 adet piyasadaki fiyatı 143,47 TL’dir. (1,33 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Evy Baby Bebek Bezi 3 Beden Midi Ultra Fırsat Paketi 180 Adet

Evy bebek bezi, hipoalerjebnik özelliğe sahip olup içerisinde hiçbir şekilde paraben, Latex BPA içermez. Hassas cilde sahip olan bebeklerin kullanımı için uygundur. Sahip olduğu Flexdry özelliği sayesinde, olduğundan çok daha fazla kuruluk sağlar. Evy Baby Bebek Bezi 3 Beden Midi Ultra Fırsat Paketi 180 Adet piyasadaki fiyatı 104,95 TL’dir. (0,58 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Sleepy Natural Mega Paket Junior 5 Beden Külot Bez 100 Adet

Sleepy külot bez, doğal bambu özlü olup, ekstra emici özelliğe sahiptir. Yumuşacık özeliği sayesinde, bebeğe rahatlık sağlar.  İçerisinde Paraben, Renklendiric, Parfüm yahut Losyon içermez. Sleepy Natural Mega Paket Junior 5 Beden Külot Bez 100 Adet piyasadaki fiyatı115,00 TL’dir. (1,15 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Prima Bebek Bezi Premium Care 4 Beden 126 Adet Aylık Fırsat Paketi

Prima bebek bezi, yeni üst yüzeyi sayesinde, ekstra yumuşaktır. Prima Premium Care, yeni dokusu sayesinde, bebeğin cildini mükemmel şekilde korur. Prima bebek bezi, yumuşacık ve esnek bantları sayesinde, bebeğin her hareketinde esneyerek bezin kaymasının önüne geçer. Prima Bebek Bezi Premium Care 4 Beden 126 Adet Aylık Fırsat Paketi piyasadaki fiyatı 219,90 TL’dir. (1,75 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Canbebe Bebek Bezi Özel Paket Maxi 4 Beden 120 li

Canbebe bebek bezi, yeni geliştirilmiş özel formülü sayesinde sızdırma yapmaz. Emici-dağıtıcı kanalları sayesinde, ıslaklığı anında emer, ve ıslaklığı bezin her tarafına eşit bir şekilde dağıtır. Canbebe Bebek Bezi Özel Paket Maxi 4 Beden 120 li piyasadaki fiyatı124,61 TL’dir (0,89 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Huggies Little Swimmers Medium-Large Mayo Bebek Bezi 11'li

Huggies bebek bezi, bebek suya girdiğinde, diğer bebek bezleri gibi şişme yapmaz. Huggies bebek bezi 6 ila 42 ay bebekler için uygundur. Huggies Little Swimmers Medium-Large Mayo Bebek Bezi 11'li piyasadaki fiyatı 39,99 TL’dir. (3,64 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

Komili Bebe Bebek Bezi 2 Beden Jumbo Paket 78 Adet

Komili bebek bezi, %100 doğal zeytintağı içeren kremli yapısı sayesinde bebekte kızarıklık, pişik yahut tahriş oluşmasının önüne geçer. Nefes alan dış yüzeyi sayesinde, bebeğin cildinin nefes almasını sağlar. Komili Bebek Bezi 2 Beden Jumbo Paket 78 Adet piyasadaki fiyatı 129,90 TL'dir. (1,67 TL / adet)

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

 


Editör : Melike Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...