2023-02-06 11:00:00 | Son Güncelleme : 2023-02-06 12:57:05

Enkaz altında kalan depremzede için harekete geçti! Haluk Levent deprem sonrası uyardı...

Ahbap Derneği’nin kurucusu ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından sosyal medya hesabından uyarılarda bulundu.

Enkaz altında kalan depremzede için harekete geçti! Haluk Levent deprem sonrası uyardı...

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaklaşık 30 saniye süren deprem; Adana, Hatay, Gaziantep, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniya, Samsun, Giresun ve Trabzon’da da hissedildi.

“BÖLGEYE GİDİYORUM”

Ünlü şarkıcı ve Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, Twitter hesabından Ahbap arama kurtarmanın ve kendisinin deprem bölgesine gideceğini duyurdu.

“Tüm şehirler deprem bölgesine geri desteğe çağrıldı. Ayrıca Ahbap arama kurtarma yola koyuldu. Ben de başkanları olarak bölgeye gidiyorum. Geçmiş olsun güzel ülkem.”

BENİ KURTARIN ÇIĞLIĞI

 Hatay’da meydana gelen depremde enkaza altında kalan Aysel isimli bir vatandaş, fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent’i etiketleyerek “Beni Kurtarın” dedi. Aysel isimli depremzedeye hemen dönüş yapan Levent ise “Sevgili Aysel! Şarjını muhafaza et. Ahbap Hatay yolda” ifadelerini kullandı.

YAPMAYIN! ETMEYİN!

Haluk Levent, Twitter hesabından sosyal medya kullanıcılarına yardım çalışmaları hakkında şu uyarıda bulundu:

“Böyle bir felakette bu ülkeye kötülük yapmak istemiyorsanız lütfen ama lütfen şehrin valilikleri ile görüşmeden yardım yollamayın. Her şey tıkanıyor. Şimdiden ‘şu kadar kamyon yollayalım şuraya şunu yollayalım’ gibi tweet’ler gördüm. Yapmayın! Etmeyin! Çalışmalar felç oluyor sonra.”

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.