Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Erdal Beşikçioğlu ve kızı Behzat Ç.'nin galasına damga vurdu

Mavikadin>Magazin>Erdal Beşikçioğlu ve kızı Behzat Ç.'nin galasına damga vurdu

Behzat Ç dizisinin efsane ismi Erdal Beşikçioğlu, kızı Derin ile birlikte ilk defa Çekiç ve Gül: Behzat Ç dizisinde bir araya geldi. Birlikte ilk kez kızıyla kamera karşısına geçen Erdal Beşikçioğlu, galada kızıyla karşılıklı oynayarak geceye damga vurdu.

Erdal Beşikçioğlu'nun 22 yaşındaki kızı Derin, babasının izinden giderek oyunculuğa adım attı. BluTV'de 7 Aralık'ta yayınlanacak olan "Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" dizisinin 2. sezonunda, Erdal Beşikçioğlu ile birlikte kamera karşısına geçti. Baba ve kızın Ankara havası performansı, dizinin galasında izleyicilerden büyük beğeni aldı.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KIZIYLA İLK KEZ DİZİDE OYNAYACAK

Behzat Ç dizisindeki unutulmaz performansıyla hafızalara kazınınan Erdal Beşikçioğlu, kızıyla birlikte rol aldığı "Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç Hikayesi"nin galasında görüntülendi. Beşikçioğlu, Snob Magazin'e verdiği röportajda, kızı Derin'in liseyi tamamladıktan sonra tiyatro eğitimi almak istediğini ve bunu Türkiye'de değil yurt dışında gerçekleştirmek istediğini açıkladı. Derin'in okulu tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüğünü ve ne yapacağını düşündüğünü belirten Beşikçioğlu, "Behzat Ç ile başlamak ister misin?" teklifini yaptığında Derin'in istekli olduğunu ve bu sürecin yapımcılarla görüşme ile başladığını söyledi. 

Derin Beşikçioğlu şu şekilde ifade etti: "Eğer bir başarı elde edeceksem, tercihim kendi adım altında başarmaktan yana. Elbette babamın desteği var, ancak işe beni babamın aracılığıyla sokmasını veya onun yardımıyla başarılı olmayı istemedim."

Erdal Beşikçioğlu ve kızı Behzat Ç.'nin galasına damga vurdu

BABA KIZ GALAYA DAMGA VURDU

Erdal Beşikçioğlu, kendi yolundan giden kızı Derin ile birlikte kamera karşısına geçtiği "Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" dizisinin 7 Aralık'ta yayınlanacak olan 2. sezonunun galasında baba-kız, Ankara havası eşliğinde performans sergiledi. Bu anlar, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...