05 Aralık 2021, Pazar 18:20

Erkek çocuğu görüntüsünden zarif kuğuya dönüşüm hikayesi: Shiloh Jolie Pitt

Erkek çocuğu görüntüsünden zarif kuğuya dönüşüm hikayesi: Shiloh Jolie Pitt

15 yaşındaki Shiloh Jolie-Pitt; annesinin başrolünü oynadığı Eternals filminin galasında ilk kez elbise ile kameralar karşısına geçti. Genellikle maskülen kıyafetler giymeyi tercih ettiği için onu elbise gibi feminen bir kıyafet içinde gören herkes çok şaşırdı. İlk kez yaşına ve cinsiyetine uygun bir görünüşte görüntü veren Shiloh, gala gecesinde annesinden bile daha çok ses getirdi ve ilgi odağı oldu.

Shiloh Jolie-Pitt Boyu Ve Kilosu Nedir?

Shiloh Jolie-Pitt’in boyu 1.65 kilosu ise 52’dir.

Shiloh Jolie-Pitt ‘in Kardeşleri Kimdir?

Shiloh Jolie-Pitt ‘in biyolojik kardeşleri KnoxLéon Jolie-Pitt ve Viviennes Marcheline Jolie-Pitt’tir. İkiz olan KnoxLeon ve Vivienne 12 Temmuz 2008’de Fransa'nın Nice kentinde doğmuşlardır.

Hollywood’un Yeni Starı Shiloh Jolie Pitt

Doğduğu zamandan ve hatta daha doğmadan Hollywood'un en çok konuşulan çocuklarından olan Shiloh Jolie-Pitt;  2006 yılında Namibya'da dünyaya geldi. İlk fotoğrafı bir magazin dergisi People’ın kapağında çok yüksek bir mebla karşılığında yer aldı. Anne ve babası bu parayı bir yardım kampanyasına bağışladıklarını bildirdi.

Shiloh Jolie-Pitt çocukluğunda hep abisi gibi maskülen tarzdaydı ve kısa saçlarının yanısıra erkeksi kıyafetler giyerdi. Bu yüzden çokça eleştirilen Shiloh; geçtiğimiz haftalarda annesi  Angelina Jolie'nin baş rol olduğu Eternals fiminin galasına güzel genç kız bir kız olarak geldi. Büyüleyici güzelliği ve narin görünüşüyle annesine diğer biyolojik kardeşlerinden daha çok benzeyen Shiloh bir anda herkesi şok etti ve hakkında çok konuşuldu.

Yaşına uygun makyajı ve fresh görünümüyle annesinin yine bir kırmızı halı etkinliğinde tercih ettiği elbisesini giymişti. Bu çıkışıyla Shiloh Jolie-Pitt ABD basınında "Hollywood yeni starını buldu" manşetiyle yer aldı.  Shiloh anne babası Brad Pitt ve Angelina Jolie gibi oyunculuk yapacağı tahmin ediliyor.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT