Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eşi Sinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya aldığı tasarım yüzük ilk kez görüntülendi

Mavi Kadın>Magazin>Eşi Sinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya aldığı tasarım yüzük ilk kez görüntülendi

Geçtiğimiz haziran ayında Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı, her sabah izleyicileri ile ekranlarda buluşuyor. Ünlü sunucunun, eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu tarafından kendisine hediye edilen tasarım yüzük, bu günkü programda ilk kez bu kadar yakından görüntülendi.

Eşi Sinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya aldığı tasarım yüzük ilk kez görüntülendi

Müge Anlı, sunuculuğunu yaptığı programın sezon finali bölümünde evlenmeye karar verdiğini açıklayarak hayranlarını şaşkına çevirmişti. Bu sürpriz arkadaşlığın iki yıldır devam ettiğini söyleyen Anlı, adının arkadaşı Sinan Akçıl ile anılmasına sinirlendiği için bu açıklamayı yapmayı düşündüğünü de açıklamıştı. Müge Anlı'ya evlenirken düğün hediyesi olarak eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun hediye ettiği tasarım yüzük bugün ilk kez görüntülendi.

YÜZÜK KISA SÜREDE GÜNDEM OLDU

Müge Anlı'nın parmağındaki yüzük, izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Farklı tarzı ve büyüklüğü ile göz dolduran yüzüğün Şinasi Yüzbaşıoğlu tarafından tasarlatıldığı iddia edildi. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı seçen Müge Anlı, programında hayatıyla ilgili ayrıntı vermemeye dikkat ediyor. 

Eşi Sinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya aldığı tasarım yüzük ilk kez görüntülendi

EVLENECEĞİNİ BU SÖZLERLE AÇIKLAMIŞTI

Müge Anlı, geçtiğimiz sezonun sonuncu programında evleneceğini açıklamış ve izleyicilerden alkış almıştı. Ünlü isim o haberi bu sözlerle vermişti;

 

Eşi Sinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya aldığı tasarım yüzük ilk kez görüntülendi

''Evlenmeye karar verdim... Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim.''

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
2 Görüş
Cemal Gündoğan 01 Şubat 2023 - 13:43
Mutluluklar dilerim ????
Mehmet Çelik 01 Şubat 2023 - 00:10
Vatandaş olarak çok ama çooook sevindim her zaman nikâhda keramet vardır mutluluklar diliyorum
Sonraki Haber Yükleniyor...