Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eski kıyafetleri temizlik bezi yapmak meğer büyük hataymış… Daha önce kimse nedenini bilmiyordu

Mavikadin>Yaşam>Eski kıyafetleri temizlik bezi yapmak meğer büyük hataymış… Daha önce kimse nedenini bilmiyordu

Birçoğumuz eskiyen kıyafetleri temizlik bezi olarak kullanmışızdır. Meğer öyle büyük hata yapmışız ki… İşte, giyilmeyen kıyafetlerden temizlik yapmamak için geçerli sebepler…

Eski kıyafetleri temizlik bezi yapmak meğer büyük hataymış… Daha önce kimse nedenini bilmiyordu

‘Bir daha giyilmez ki bu, şurası yırtılmış, burası leke olmuş’ dediğimiz tüm kıyafetlerimizi atmak yerine ya toz bezi ya da yer bezi olarak temizlikte kullanırız. Belki de birçoğumuz annelerimizden de böyle görmüş ve alışmışızdır.

Yıpranmış kıyafetleri temizlik bezi olarak kullanmadaki amaç hem tasarruf etmek hem de eskiyen kıyafeti dönüştürmenin en mükemmel yolu. Eski kıyafetleri temizlikte kullanmak bugüne kadar hiç kimse için sorun olmamışken şimdi neden olsun ki dediğinizi duyar gibiyiz. Bizde eski kıyafetlerle neden temizlik yapılmaması gerektiğini araştırdık ve sizler için derledik.

ESKİMİŞ KIYAFETLERİNİZİ TEMİZLİK BEZİ YAPMAYIN

Ensonhaber.com sitesinde yer alan haberdeki bilgiye göre; Enerjiye inanan biriyseniz, temizlik yapmak size en iyi gelen şeylerden biridir. Evinizin mis gibi kokması, yaşam alanınızı ferahlatır. Ancak zaten yıprandı diyerek, eski kıyafetlerinizle ev temizliği yapıyorsanız burada hata yapıyorsunuz.

Eski kıyafetleri temizlik bezi yapmak meğer büyük hataymış… Daha önce kimse nedenini bilmiyordu

 ‘ENERJİSİ GEÇER’

Enerji uzmanları, daha önceden giyilen kıyafetlerdeki kötü enerjinin, ev temizliğinde kullanıldığında her yere yayıldığını ifade ediyor.

O kıyafetle yaşanılan anılar, bulunduğunuz yerler ve topladığınız enerji, temizlik bezi olarak bütün evi geziyor. Dolayısıyla eski kıyafetleriniz ev temizliği haricinde daha farklı değerlendirilmelisiniz.

Giysilerimiz bizim auramızı ve enerjimizi taşır. Uzun süre giyilen ve enerjinizle uyumlanan giysileri toz bezi yaparsanız enerjinizi kirli yerlere bırakmış olursunuz.

Eski çarşaflar veya havlular, temizlik bezi olarak kullanılabilir. Giyilmeyen veya küçülen kıyafetler ihtiyacı olan kişilere verilebileceği gibi geri dönüşüme de gönderilebilir. Başkasına verirken hem enerji temizliği yapılması açısından hem de kirli, lekeli vermemek için yıkanmalıdır.

Kaynak: ensonhaber.com – Derleme: Mavikadin.com

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Melike Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...