2023-01-17 11:50:00 | Son Güncelleme : 2023-01-20 09:04:16

Essence Siyah I Love Extreme Crazy Volume rimel kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Essence Siyah I Love Extreme Crazy Volume maskara özellikle fiyatı uygun olması nedeniyle çoğu kişinin gözdesi bir kozmetik ürünü. Kirpikleri tek tek ayırıyor, uzun ve hacimli görünmesine yardımcı oluyor. Essence Siyah I Love Extreme Crazy Volume rimel kullanıcı yorumları şöyledir:

Essence Siyah I Love Extreme Crazy Volume rimel kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Essence Siyah I Love Extreme Crazy Volume rimel Gratis, Watsons, Eveshop gibi büyük kozmetikçilerin en çok satan ve en beğenilen maskaralarından. Kremsi ve yoğun yapısıyla kirpikleri kaplıyor, hacim veriyor.  Essence Siyah I Love Extreme Crazy Volume rimel kullanıcılarının genel görüşü rimelin çeşitli olumlu özelliklerinin yanı sıra akma ve bazı kişilerde ise kirpiklerde dökülme yapmasıdır. Bu rimeli kullanan kadınların görüş ve önerileri için buyrun devam edelim:

ESSENCE SİYAH I LOVE EXTREME CRAZY VOLUME MASKARA KULLANICI YORUMLARI

Bu rimele resmen bayıldım! Kirpiklerim kısa ve gür değil. Kirpiklerimi hem uzun hem de hacimli gösterdi. Ayrıca birbirine yapıştırmadan tek tek ayırdı. Fiyatı da uygun, tekrar alacağım.

Diğer rimellerden daha ucuz olduğu ve çok övüldüğü için bu rimeli deneyeyim dedim. Kirpikleri canlı ve parlak gösteriyor. Gözlerim alerjik olmasına rağmen kaşıntı, yanma yapmadı. Ancak çok akıyor. Sabah sürüyorum akşamleyin dumanlı göz makyajı yapmış gibi oluyorum.

Bu fiyata alınabilecek en iyi maskaralardan. Uygun fiyatlı iyi rimel arıyorsanız öneririm.

Akma problemi yapıyor ve makyaj temizleyici kullanınca kirpiklerimi döküyor. Memnun kalmadım.

Aylardır kullanıyorum. Rimeli ilk kullanmaya başladığınızda epey ıslak bir yapısı var, fırçaya çok fazla miktarda ürün geliyor. Ancak kıvamı bir süre sonra oturuyor. Rimeli ilk açtığınızdaki aşırı cıvıklığın geçtiği 2 3 haftada kullanmak için ideal zaman. Kirpiklerime verdiği hacim ve renkten memnunum.

Bittikçe aldığım süper bir rimel. Renk, dolgunlaştırma ve kirpikleri uzun gösterme konusunda performansı harika. Ben memnunum size de almanızı tavsiye ederim.

Kirpiklerim kısa, cansız ve renksiz. Bu rimel kirpiklerimi hacimli ve uzun gösteriyor. Rimel ilk açıldığında 2 hafta kadar çok ıslak oluyor, kirpikleri yapıştırıyor ancak sonrasında çok güzel bir sonuç veriyor. Bende dökülme yapmadı, severek kullanıyorum.

Herkes çok övüyor diye aldım. Çok yoğun yapısı var, kirpikleri yapıştırıyor. Yoklukta gideri var. Ancak bir daha almam.

Hayatımın maskarasıdır. Şimdiye kadar bir çok farklı marka rimel denememe rağmen sonunda hep bu maskaraya dönüyorum. Rimel ilk açıldığında fazla yoğun ve ıslak olması sebebiyle kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor, bu yüzden sevilmeyebilir ancak boş bir maskara fırçasıyla o topaklanma görüntüsü hallediliyor. Zaten belli bir süre sonra kıvamı da yerine geliyor. Gerek uzatması gerek kıvırmasıyla verdiği yoğunlukla en sevdiğim uygun fiyatlı maskara olmuştur yıllardır.

Siyahlı ve uzatması güzel ancak çok ıslak, çok topaklanma yapıyor. Bonus olarak kirpiklerimi birbirine yapıştırdı ve dökülme yaptı. Bu rimele benden not bizimle değilsiniz!

Kısa kirpiklerimi uzun gösteriyor. Kat kat sürüyorum topaklanma yapmıyor. Daha ne olsun?

Hayatımda kullandığım en iyi rimel. Kirpiklerime takma kirpik etkisi veriyor. Bitince yine satın alacağım. Pahalı maskaralara bin basar.

Pahalısıydı ucuzuydu çok sayıda rimel denedim, bundan daha fazla memnun olduğum bir rimelim olmadı. Kirpiklerime verdiği siyahlık, dolgunluk ve uzun görüntü harika.

Fiyatına göre harika bir ürün. Kirpiklere o kadar güzel bir dolgunluk veriyor ki benim cılız ve dümdüz kirpiklerimi bile hacimli gösteriyor. Bu fiyata bu performansı beklemiyordum.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Güzellik
|
29 Ocak 2023 - 11:13
Kusursuz güzelliğin sırrı: Hindistan cevizi yağının 11 faydası
Son yıllarda popüler hale gelen Hindistan cevizi yağı yoğun talep görüyor ve aktarlarda, kozmetik mağazalarında, marketlerde kolayca bulunuyor. Kişisel bakım ve birçok hastalığın önlenmesi gibi geniş kullanım alanı bulunan bu yağ faydalarıyla adeta şifa dağıtıyor.
Güzellik
|
23 Haziran 2022 - 19:44
Beyazlaşmak için en etkili 6 maske
Cilt lekeleri ve kararmaları unutun gitsin! Cildinizi kimyasallara ihtiyaç duymadan doğal yollarla beyazlatmak mümkün. Ten rengini birkaç ton açtırmak isteyenler için evde kolaylıkla uygulayabileceğiz doğal maskeler bulunuyor. Peki, cilt beyazlatma yöntemleri nelerdir? Ten rengini açmak için ne yapmalı? İşte evde kolayca uygulayabileceğiniz cilt beyazlatma yöntemleri…
Güzellik
|
02 Şubat 2023 - 12:10
Botoks değil kabuk etkisi: Göz altını aydınlatıyor, cilt kırışıklıklarını silip süpürüyor
Kadınların ortak sorunu cilt kırışıklıkları ve ince çizgilerle mücadele konusu. Kırışıklığı gidermek için çeşitli kremlere, losyonlara, serumlara başvururken daha etkili sonuç almak isteyenler botoks uygulamaları yaptırıyor. Botokstan daha etkili, doğal bir alternatif ise TikTok’tan geldi. Paylaştığı yöntemin botokstan çok daha etkili bir doğal seçenek olduğu iddia eden kadının videosu 2,5 milyon kişi tarafından izlendi.