Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti kural bozdu: Oğulları Kerem'in yüzünü ilk kez paylaştı

Mavi Kadın>Magazin>Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti kural bozdu: Oğulları Kerem'in yüzünü ilk kez paylaştı

Meslektaşı Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren ve bir yıl önce bugün ikinci kez anne olma sevincini yaşayan Fahriye Evcen, Instagram üzerinden oğlu Kerem'in doğum gününü kutladı. Kerem'in, babasıyla olan büyük benzerliği takipçilerinden yoğun yorum aldı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti kural bozdu: Oğulları Kerem'in yüzünü ilk kez paylaştı

'Çalıkuşu' dizisinin çekimlerinde bir araya gelen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 2017'de evlenmiş ve 2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına almışlardı. Çift, ikinci kez ebeveyn olmanın mutluluğunu 18 Ocak 2023'te yaşamıştı. Ünlü çift, oğulları Karan'ın 1. yaşını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

FAHRİYE EVCEN KEREM'İN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ

Doğum sonrasında hızla eski formuna dönen Fahriye Evcen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla küçük oğlunun doğum gününü kutladı. Önceden oğlunun yüzünü emojilerle gizleyen ünlü isim, bu defa kuralı değiştirdi. İlk kez Kerem'in yüzünü sergileyen Evcen, kısa sürede 200 binden fazla beğeni aldığı gönderisinde şu ifadeleri kullandı:

Bir sene önce bugün bir Kerem doğdu ki; çok yaman... Baktıkça içimi aydınlatan, gülüşüyle aklımı başımdan alan, kokladıkça içimde çiçekler açan, çiçek kokulu oğlum benim. İyi ki doğdun kalbim, iyi ki! Seni çok seviyorum... 18.01.2023.

"BABASININ ASLANI"

Burak Özçivit, oğlunun doğum gününü eşi Evcen gibi oğlu Kerem'in yüzünü ilk kez göstererek paylaştı ve fotoğrafa şu notu ekledi; "Kerem’im bugün bir yaşında. Babasının aslanı. Nice senelere canımın içi" mesajıyla kutladı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti kural bozdu: Oğulları Kerem'in yüzünü ilk kez paylaştı

"EVDE ÜÇ TANE BURAK ÖZÇİVİT"

Sosyal medyada Özçivit ve Evcen'in paylaşımlarını görenler; "Sanki babasının kopyası, maşallah", "Minik Burak gibi duruyor", "Bu Kerem tam Karan'ın küçük hali", "Karan'ı gördüm sandım, tam bir Burak Özçivit", "Her geçen gün genetik güzellikleri artıyor gibi", ve "Dünyaya bir tane daha Burak Özçivit gelmiş gibi" şeklindeki yorumlarla dikkat çekti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...