Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Fenomenleri sarsan 'kayyum' kararına Eylül Öztürk'ten ilk açıklama: Sosyal medyadan öğrendim

Mavikadin>Magazin>Fenomenleri sarsan 'kayyum' kararına Eylül Öztürk'ten ilk açıklama: Sosyal medyadan öğrendim

Başlatılan soruşturma sonucunda mal varlığına el konulan ve şirketlerine kayyum atanan fenomen Eylül Öztürk, dün sessizliğini bozarak sosyal medyadan açıklama yaptı ve sitem etti.

Fenomenleri sarsan 'kayyum' kararına Eylül Öztürk'ten ilk açıklama: Sosyal medyadan öğrendim

Dilan Polat'ın kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklanmasının ardından, 2019 yılında paylaştığı ve 'şampiyonlar ligi' olarak adlandırdığı fotoğrafta yer alan ve aralarında Eylül Öztürk'ün de bulunduğu 12 kişinin mal varlıklarına el konuldu. Ünlü fenomen Eylül Öztürk, bu kararın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

12 FENOMENİN İŞ YERLERİNE KAYYUM ATANDI

Dilan Polat'ın davasına daha sonra dahil olan ve mal varlıklarına el konulan kişiler şunlar: Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir, Yavuz Selim Korkut.

Fenomenleri sarsan 'kayyum' kararına Eylül Öztürk'ten ilk açıklama: Sosyal medyadan öğrendim

KAYYUM HABERİNİ SOSYAL MEDYADAN ÖĞRENDİ

ABD'de nakit olarak satın aldığı iddia edilen 5 dairesi bulunan ve bir süre önce yurt dışına taşınan Öztürk, kayyum kararını sosyal medya üzerinden öğrendiğini belirterek şunları söyledi:

"Sevgili dostlar, Söz verdiğim gibi sizi gelişmelerden haberdar etmek istedim tekrar.

Kayyum ile ilgili haberleri ben de sizin gibi buradan okudum. Diğer haberler gibi bu haberi de basından öğrendik. Avukatlarımızla da konuştum ve ticaret sicilinde yayınlanmasını bekleme sürecindeyiz şu anda. Henüz yayınlanan bir şey yok ama muhtemelen birkaç gün içinde yayınlanacaktır diye düşünüyorum.

Avukatlarımız da bu konuda savcılığa bir dilekçe verecekler. Bu esnada işimizde herhangi bir aksama yok, biz aynen işimize devam ediyoruz."

Fenomenleri sarsan 'kayyum' kararına Eylül Öztürk'ten ilk açıklama: Sosyal medyadan öğrendim

"İTHAMLAR İÇİNDE NEFES ALMAK KOLAY DEĞİL"

Bu süreçteki zorlukları dile getiren Öztürk, ifadesine şu şekilde devam etti:

"Basında çıkan her bir haberden sonra biraz daha üzülüyorum tabi, tam olarak neyle suçlandığımı bile bilmiyorum çünkü. Ama her şeye rağmen sürecin işlemesi ve geçen her bir sürenin lehimize olacağını düşünüyorum.

Çünkü inanın bu şekilde belirsizlikler ve ithamlar içerisinde nefes almaya devam etmek inanın hiç kolay bir şey değil.

O yüzden beni tek motive eden şey, önce ailemin varlığı ve sağlığı, sonra bu süreçte onca yazılıp çizilen şeye rağmen sizlerin desteği. Ama sürecin de hızlı işlediğini gördükçe içim umutla doluyor.

Öyle işte...Sizi seviyorum, desteğinize sonsuz müteşekkirim ve gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğim."

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...