Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Filistin paylaşımları İsrail hükümetini rahatsız etti! Gigi Hadid'e tüyler ürperten tehdit!

Mavikadin>Magazin>Filistin paylaşımları İsrail hükümetini rahatsız etti! Gigi Hadid'e tüyler ürperten tehdit!

Filistin asıllı dünyaca ünlü model Gigi Hadid, sosyal medya üzerinden Filistin'e destek veren bir paylaşımda bulundu ancak İsrail hükümeti, bu paylaşımlara karşılık olarak tehdit dolu bir mesaj yayınladı. İsrail yetkilileri, Gigi Hadid'e yönelik olarak "Seni gözlüyoruz Gigi" ifadesini kullanarak tehditler savurdu ve "Geçtiğimiz hafta uyuyor muydun? Yoksa evlerinde ölen Yahudi bebeklerini görmezden mi geliyorsun?" mesajını da iletti.

Filistin paylaşımları İsrail hükümetini rahatsız etti! Gigi Hadid'e tüyler ürperten tehdit!

Amerikalı ve Filistin asıllı dünyaca ünlü manken ve oyuncu Bella Hadid ve Gigi Hadid, Filistin'de yaşanan insan hakları ihlalleri ve katliamlar karşısında sosyal medya platformları üzerinden seslerini yükseltiyorlar. Bu kez dünyanın birçok yerinden tepkiler alan İsrail saldırıları karşısında bir süre sessiz kalmayı tercih eden Hadid kardeşler, bu günlerde sosyal medya paylaşımlarına hız vermişti. Kardeşlerden Gigi Hadid, İsrail hükümetinin dikkatinden kaçmadı ve dünyaca ünlü isim İsrail hükümeti tarafından dünyanın gözü önünde tehdit edildi.

FİLİSTİNLİ OYUNCUYA İSRAİL HÜKÜMETİNDEN TEHDİT

Gigi Hadid, Filistin'deki duruma dikkat çekerek; "Düşüncelerim, bu haksız trajediden etkilenen ve her gün bu çatışma nedeniyle zarar gören herkesle birlikte. İsrail'in Filistinlilere olan muamelesinde Yahudice bir şey yok. İsrail hükümetini kınamak Yahudi karşıtlığı değildir ve Filistinlileri desteklemek, Hamas'ı desteklemek değildir" dedi.

Sabah'tan Ali Altuntaş'ın haberine göre; Gigi Hadid'in bu paylaşımı sonrası İsrail hükümeti, Hadid'i "Seni görüyoruz Gigi" diyerek tehdit etti ve şu sözlerle devam etti; "Geçtiğimiz hafta uyuyor muydun? Yoksa evlerinde öldürülen Yahudi bebekleri görmezden gelmekte iyi misin?" 

Filistin paylaşımları İsrail hükümetini rahatsız etti! Gigi Hadid'e tüyler ürperten tehdit!

Gigi Hadid ve Bella Hadid kardeşler, Filistin asıllı dünyaca ünlü manken ve oyuncular olarak Filistin'in zulme uğradığı her dönemde seslerini çıkartmaktan korkmamış hatta öyle ki abla Bella Hadid, Amerika'da Filistin'e destek amacıyla yapılan yürüyüşlere katılmıştır. Bu yürüyüşlerde zaman zaman hayranları tarafından fotoğrafları çekilen dünyaca ünlü model, kendisinin de mensubu olduğu Filistin halkını destekleyip savunmaktan kaçmamıştır.

Filistin paylaşımları İsrail hükümetini rahatsız etti! Gigi Hadid'e tüyler ürperten tehdit!

Kaynak : Sabah Gazetesi
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...