Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Filiz Akın'dan kötü haber: Tüm ilaçlara ve tedaviye rağmen...

Mavikadin>Magazin>Filiz Akın'dan kötü haber: Tüm ilaçlara ve tedaviye rağmen...

Yeşilçam'ın mihenk taşlarından Filiz Akın bir süre önce kulak üzerinde saptanan küçük kanserli doku nedeniyle yeniden operasyon geçirmişti. Ünlü sanatçı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını üzdü. Gördüğü tedavilere rağmen tam olarak iyileşemediğini ifade eden Akın, son halini paylaştı.

Filiz Akın'dan kötü haber
Filiz Akın'dan kötü haber

Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Filiz Akın, sol kulağının üst bölgesinde tespit edilen kanserli dokunun tedavisi için bir dizi cerrahi müdahale geçirmişti. Uzun bir süredir devam eden tedavi sürecinde olan Akın, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla hayranlarını üzdü.

FİLİZ AKIN KÖTÜ HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN VERDİ

Filiz Akın, sağ kulağının üst bölgesindeki kanserli dokunun yanı sıra ses tellerindeki sorunlar için de ameliyat masasına yatmıştı. Tedavi süreci tamamlanan usta oyuncu, şu anda iyileşme sürecini yaşıyor. Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Akın, uzun bir süredir tedavi görerek dikkatleri üzerine çekmişken, en son yaptığı paylaşımıyla sevenlerini üzdü. Hemşirelerin kendisine müdahale ettiği sırada çekilmiş bir videosunu paylaşan 80 yaşındaki ünlü oyuncu;

"Tüm ilaç ve tedavilere rağmen -böyle değilim am hâlâ iyileşmiş değilim ama yakındır" sözlerine yer verdi.

Filiz Akın'dan kötü haber: Tüm ilaçlara ve tedaviye rağmen...

Yaklaşık altı ay önce sepsis sebebiyle tansiyonu tehlikeli derecede düşen, ateşi 42 dereceye yükselen Filiz Akın, yoğun bakım ünitesine alınmış ve midesine beslenme tüpü takılmıştı. Miami'de tatil yapan oğlu İlker İnanoğlu, sanatçının rahatsızlığını öğrendiği anda hemen İstanbul'a dönmüştü. Üç gün yoğun bakımda tedavi gören Akın, normal bir odaya nakledilmiş ve tedavisinin devam edeceğini ifade etmişti.

Filiz Akın'dan kötü haber: Tüm ilaçlara ve tedaviye rağmen...

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...