Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Flaş iddia! Oğuzhan Koç Demet Özdemir'le barışmak için Seda Sayan'ı aracı yaptı

Mavi Kadın>Magazin>Flaş iddia! Oğuzhan Koç Demet Özdemir'le barışmak için Seda Sayan'ı aracı yaptı

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, geçen yıl ağustos ayında dünyaevine girmiş ve sadece 8 ay sonra boşanmıştı ancak çiftin son zamanlarda tekrar barışacaklarına dair dedikodular çıktı. Bu konuda şarkıcı Oğuzhan Koç'un, Demet Özdemir'le barışma çabalarında Seda Sayan'dan yardım aldığı iddia edildi.

Flaş iddia! Oğuzhan Koç Demet Özdemir'le barışmak için Seda Sayan'ı aracı yaptı

Oğuzhan Koç ve ünlü oyuncu Demet Özdemir, 28 Ağustos 2022'de büyük bir düğünle evlenmiş ancak 2023 Nisan ayında Adalar Adliyesi'nde hızlı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılıkları hakkında pek çok spekülasyon olsa da her iki taraf da ayrılık nedenlerini açıklamadı ancak son günlerde Oğuzhan Koç'un, Demet Özdemir ile barışmak için Seda Sayan'dan yardım aldığı haberleri magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

SEDA SAYAN DEMET ÖZDEMİR'LE BARIŞTIRMAK İÇİN BULUŞMUŞ

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç, eski eşi Demet Özdemir ile yeniden barışmak için Seda Sayan'dan yardım istemiş. Tv100'ün haberine göre, Seda Sayan, Koç'un ricası üzerine Demet Özdemir ile iletişime geçmiş ve barışma isteğini iletmek için uzun saatler boyunca konuşmuş ancak iddialara göre Demet Özdemir, bu teklife olumlu yanıt vermemiş.

Flaş iddia! Oğuzhan Koç Demet Özdemir'le barışmak için Seda Sayan'ı aracı yaptı

Son zamanlarda Demet Özdemir ile bir yemekte görülen Seda Sayan'ın aslında Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir arasında bir köprü oluşturmak için uğraştığı ortaya çıktı.

Kaynak : TV 100
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...