Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti kıyafetleri hangi marka? İşte Nursema'nın olay gelinliği ve düğüne damga vuran 8 kombin

Fotogaleri>Yaşam>Kızılcık Şerbeti kıyafetleri hangi marka? İşte Nursema'nın olay gelinliği ve düğüne damga vuran 8 kombin

Kızılcık Şerbeti dizisi 10 Mart Cuma günü yayınlanan son bölümü ile izleyicileri ekran başına kitledi. İki farklı hayat tarzına sahip ailelerin hayatlarının kesişmesini konu alan Kızılcık Şerbeti’nin 18. bölümünde heyecanı artıran gelişmeler yaşandı.

Editör : Melike Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
İçindeki savaşçıyı ortaya çıkarmak isteyen kadınlara Viking saç modelleri
Saç Bakımı & Saç Uzatma
İçindeki savaşçıyı ortaya çıkarmak isteyen kadınlara Viking saç modelleri
Uzun örgüler ve karmaşık görünüm, karakteri dışa vuran bir stil... Viking saç modelleri, içlerindeki savaşçıyı ortaya çıkarmak isteyen kadınlar arasında oldukça popüler. Her döneme uyan, modern ve hareketli bir görünüm veren Viking saç modelleri nedir? Nasıl yapılır? 2004 yılının en çok tercih edilen Viking saç stillerini derledik.
İftardan sonra damak çatlatan lezzet: Hurmabastı tatlısı
Yemek Tarifleri
İftardan sonra damak çatlatan lezzet: Hurmabastı tatlısı
Geleneksel Türk mutfağında kullanılan özellikle Ramazan aylarının vazgeçilmezi hurma ile bir çok tatlı, kek ve pasta tarifi yapabilirsiniz. Enerji dolu hurmaların muhteşem lezzetiyle yapılan hurmalı muhallebi tarifi, hurmalı cevizli tel kadayıf tarifi, hurmalı rulo pasta tarifi ve hurmalı kek tarifi ile misafirlerinizin gönlünü mest edebilirsiniz. İşte hurmabastı tattlısı tarifi ve diğerleri..
Saçını süpürge eden kadınlar Cici Kız Sendromu'nun belirtilerine dikkat!
Sağlık
Saçını süpürge eden kadınlar Cici Kız Sendromu'nun belirtilerine dikkat!
Etrafımızda en az bir tane herkesi memnun etmeye çalışan, fedakar ve çevresindekilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyan bir arkadaşı vardır. Genelde 'saçını süpürge eden kadın' modeli tam da bu karakterler için söylenir. Dışardan mükemmel gibi gözüken bu insanlar aslında Cici Kız Sendromu'na sahip olabilirler. Peki nedir bu Cici Kız Sendromu? Özellikleri neleri nelerdir, nasıl anlaşılır?