Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Furkan Andıç'tan sürpriz hamle! Yeni mesleğini açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Furkan Andıç'tan sürpriz hamle! Yeni mesleğini açıkladı

Furkan Andıç, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yakalandı. Yeni projelerinden bahseden 34 yaşındaki aktör, "Pratikte işveren oldum sayılır" diyerek aynı zamanda yeni mesleğini de açıkladı.

Furkan Andıç'tan sürpriz hamle! Yeni mesleğini açıkladı

Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülenen ve kendisini görüntüleyen gazetecilerle hızlıca sohbet eden Furkan Andıç, yeni mesleğini anlattı.

FURKAN ANDIÇ YENİ MESLEĞİNİ AÇIKLADI

"Bazı ihtiyaçlarım vardı, onları aldım. Biraz dolaşıp kaçacağım" dedi. Oyuncu, sezonun kendi için güzel geçtiğini belirtti ve "Sevenlerimin karşısına iki sinema filmiyle çıkacağım. 'Cadı' adlı psikolojik gerilim türündeki filmim 26 Nisan’da sinemalarda olacak. Bu proje beni çok heyecanlandırdı ve hayatım boyunca unutamayacağım deneyimler yaşadım. İlk defa yapımcılık deneyimi yaşadım ve filmin ortak yapımcılarından biriyim. Pratikte işveren oldum sayılır. Artık izleyicinin takdirine kalmış. Diğer filmimle ilgili detaylar netleştikçe paylaşacağım" dedi.

34 yaşındaki yakışıklı oyuncu Furkan Andıç, son olarak Yıldızlar Bana Uzak dizisiyle ekranlara gelmişti.

Furkan Andıç'tan sürpriz hamle! Yeni mesleğini açıkladı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...