Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gaddar 10. bölümde deşifre oluyor! Gaddar 11. bölüm fragman

Mavi Kadın>Diziler>Gaddar 10. bölümde deşifre oluyor! Gaddar 11. bölüm fragman

NOW TV’nin sevilen dizisi Gaddar’ın bu hafta 10. bölümü yayınlandı. Gaddar 10. bölümde Dağhan Aydan’ı kurtarmak için istemediği bir şey yapar. Gaddar 10. bölümde neler oldu? Gaddar 10. bölüm özeti. Gaddar 11. bölüm fragman yayınlandı mı? Gaddar yeni bölüm ne zaman?

Gaddar 10. bölümde deşifre oluyor! Gaddar 11. bölüm fragman

NOW Tv’de yanınlanan Gaddar dizisinin 10. bölümünde Dağhan hiç istemediği bir şey yapıyor. Tek amacı Aydan’ı kurtarmak olan Dağhan’ın yaptığı seçim nedir? Gaddar 10. bölümde neler oldu? Gaddar 10. bölüm özeti. Gaddar 11. bölüm ne zaman? Gaddar 11. bölüm fragman yayınlandı mı?

GADDAR 10. BÖLÜM ÖZETİ

Dağhan’ın tek bir amacı var; Aydan’ı kutarmak. Bunun için ise Ekber’i salmak zorunda kalır ve haber beklemeye başlar. Diğer yandan Müdür ve Kurt ise son kurşunlarını harcamış olduğu için Ekber artık Kurt’u suçlamaya başlar. İhanet ile suçlanan Kurt’un arkadasından adamlarını gönderir ve onu bulmalarını ister.

Gaddar 10. bölümde deşifre oluyor! Gaddar 11. bölüm fragman

Dağhan ise Aydan’ı kurtarmakta kararlıdır. Fakat karşısına çıkan birçok engelle de savaşmak zorundadır. Ekber ise onun bu zor durumundan yararlanır ve adeta onunla oyun oynar. Dağhan, Aydan’ı kurtarmak için neredeyse herkesten yardım istemeye hazırdır. Bu olay nedeniyle aralarında olanları konuşmak için aslında bir fırsat da doğar.

Gaddar 10. bölümde deşifre oluyor! Gaddar 11. bölüm fragman

Dağhan, Enver’den intikam almaya kararlıdır. Çünkü Aydan’ın başını belaya o sokmuştur. Ekber bu arada Enver’in de kendisine tuzak kurduğunu öğrenir. Enver babasının adamları ile karşı karşıya gelir. Enver bu durumda kendi adamları arasında babasına haber uçuran bir muhbir olduğuna artık kesinkes emin olmuştur. Şimdi o muhbiri bulma vaktidir.

Gaddar 10. bölümde deşifre oluyor! Gaddar 11. bölüm fragman

Oya ise Ekber’in kızına yaptıklarını öğrenince sinirli şekilde evini basar. Ekber, Oya’dan hiç ummadığı şekilde büyük bir tepki görür. Rüzgâr ise Enver ile çok sık takılmaya başlar. Davut da bu görüşmelerden oldukça rahatsız olur. Bu yakınlık nedeniyle evde yeni bir tartışma yaşanır.

GÜRKAN ‘GADDAR’IN PEŞİNDEDİR

Yağmur ise başına gelen olayları atlamamaıştır. Ekber’den de kurtulamadıkları için onunla konuşmayı düşünür. Gürkan ise ‘gaddar’ın peşindedir. Bu gaddar kim? Onun izini sürmeye devam eder. Bu sırada başı derde giren birinden de haberdar olur ve suçüstü yapabilmek için Dağhan’ın peşinde olmaya devam eder. Gaddar bu defa yakalanacak mı? Gürkan gaddarı yakalamak için her yolu denedi. Kimliği deşifre oldu! Peki gaddar gerçekte kim?

GADDAR 11. BÖLÜM NE ZAMAN?

Gaddar’ın 11. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gaddar’ın 11. Bölümü 29 Mart’ta NOW TV’de akşam 20.00’de seyirci karşısında olacak.

GADDAR 10. BÖLÜM SON SAHNE: HANGİNİZ GADDAR?

Kaynak : Mavi Kadın, NOW TV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...