Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gaddar 11. bölüme Zakkum Kardeşler damga vurdu! Dağhan, radara takıldı!

Mavi Kadın>Diziler>Gaddar 11. bölüme Zakkum Kardeşler damga vurdu! Dağhan, radara takıldı!

NOW TV’de Cuma akşamları yayınlanan Gaddar dizisinin 11. bölümüne Zakkum Kardeşler damga vurdu. Enver’in iş yolları tehlikeye düşerken, Gaddar da bu tehlikeli kardeşlerin radarına girdi! Gaddar son bölümde Dağhan zor duruma düşüyor. Gaddar 11. bölüm özeti ve ayrıntılarını Mavi Kadın editörü derledi.

Gaddar 11. bölüme Zakkum Kardeşler damga vurdu! Dağhan, radara takıldı!

NOW TV’nin sevilen dizisi Gaddar, bu hafta 11. bölümü ile ekrana geldi. Gaddar’ın son bölümüne yeni karakterler heyecan kattı. Zakkum Kardeşler olarak sahneye çıkan iki yeni oyuncu, dizide başka hikayeye kapı açtı. Peki Gaddar 11. bölümde neler oldu? Gaddar 11. bölümde Dağhan afişe oldu mu? Gaddar’ın son bölümü ile ilgili merak edilenler haberimizde.

GADDAR 11. BÖLÜM ÖZETİ

Gaddar’ın son bölümünde olaylar oldukça karışık. Yağmur bir anlık öfke ile Ekber’i vurur. Bu hatası nedeniyle Enver ile aralarında sorun çıkar. Dağhan, Gürkan’ın onun açığını yakalaması ile ve Ali’nin de şikayetçi olması nedeniyle karakola alınır. Büyük bir kalabalık ise Dağhan’ı bu suçtan aklamak için tepki gösterir. Karakolun önünde toplanıp birlik olurlar.

Gaddar 11. bölüme Zakkum Kardeşler damga vurdu! Dağhan, radara takıldı!

ZAKKUM KARDEŞLER DE KİM?

Ekber, Kurt’a son bir şans daha verir. Güvenini yeniden kazanması gereklidir. Fakat bu şans Kurt için adeta zorlun bir sınava dönüşür. Ekber, Dağhan ve Enver’e daha büyük bir darbe vurmak için hazırlık yapar ve bunun için acımasızlıkları ile ün salmış Zakkum Kardeşleri bu ikilinin karşına koymayı planlar. Enver için de beklenmedik bir durumdur. Çünkü Zakkum Kardeşler’in piyasaya çıkması demek onun da tüm iş yollarını kaybetme tehlikesi demek. Dağhan, kardeşlerden Cezmi Zakkum’un zarar verdiği bir kadını kurtarmak ister ve işte o sırada kardeşlerin radarına takılır. Dağhan tehlikede mi?

Gaddar 11. bölüme Zakkum Kardeşler damga vurdu! Dağhan, radara takıldı!

DAĞHAN DÖNÜLMEZ BİR HATA YAPAR

Enver ve Dağhan, Zakkum Kardeşler’e karşı koymak için yollar arar. Dağhan bu sefer bu işi farklı bir yolla çözmek ister. Fakat bu kararından dolayı dönülmez bir hataya sürüklenir. Dağhan olaylar sırasında yaralanır. Aydan ve Leyla ise onun için birlik olur.

Ekber ve Oya kanadında ise çekişme devam ediyor. Oya’nın rest çekmesinden oldukça etkilenen Ekber, onunla görüşmek için fazlaca ısrar eder. Fakat, Oya kızının başına gelen olumsuzluklardan sonra Ekber ile arasına net bir set koymakta kararlıdır.

Kaynak : Mavi Kadın, NOW TV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...