Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Geçen yıl boşanan Gizem Güven'den eski eşine gönderme

Mavikadin>Magazin>Geçen yıl boşanan Gizem Güven'den eski eşine gönderme

Selena ve Sihirli Annem gibi dizilerle tanınan Gizem Güven, futbolcu eşi Caner Turp ile geçen yıl boşanmıştı. Caner Turp ile 2 yıl evli kalan Gizem Güven'den eski eşini kızdıracak açıklama geldi; "Boşandım daha mutluyum."

Geçen yıl boşanan Gizem Güven'den eski eşine gönderme

Sihirli Annem dizisinde oynadığı çocuk karakter Ceren ve Selena dizisinde oynadığı genç kız Leyla roller ile tanınan ve hafızalara kazınan 29 yaşındaki Gizem Güven, futbolcu eşi Caner Turp ile 2 yıl süren evliliğini bitirmişti. Önceki gün bir davette kameralara yansıyan Gizem Güven, biten evliliği ile ilgili eski eşi Can Turp'u kızdıracak açıklamalar yaptı.

"BOŞANDIM DAHA MUTLUYUM"

Bir süredir sadece sosyal medyaya yönelik işlerde yer alan ve uzun süredir oyunculuk yapmayan Gizem Güven, boşanma süreci sonrası ilk kez konuştu.

Geçen yıl boşanan Gizem Güven'den eski eşine gönderme

Güven, "Vallahi daha mutluyum şu an. Doğru bir karar verdiğimizi düşünüyoruz. Normalde de iletişimimiz kötü ve çirkin değil. Böyle bir durum olmadığı için, şanslı sayıyoruz kendimizi" dedi.

Geçen yıl boşanan Gizem Güven'den eski eşine gönderme

Ünlü isim; "Görüşüyor musunuz?" sorusuna ise; "Görüşmüyoruz ama diyaloğumuz kötü olmadığı için konuşuyoruz. Tekrar bir araya gelme durumumuz olmaz" yanıtını verdi.

Geçen yıl boşanan Gizem Güven'den eski eşine gönderme

GİZEM GÜVEN KİMDİR?

31 Aralık 1993 tarihinde İstanbul'da doğdu. 3 yaşından itibaren reklam filmlerinde rol almış, ayrıca sinema filmi dublajı yapmıştır. Televizyonda ise ilk olarak Temiz Aile Temiz Gelecek adlı dizide 20 bölüm oynamıştır. Bu projenin ardından 2002 yılında yayına başlayan İki Arada dizisinde Özge karakterini canlandırmıştır. Bu yıllarda reklam çalışmalarına da devam etmiş ve Akbank, Melodi, Bugün ve Şampiyon gazete ekinin reklamlarında oynamıştır. 5 yaşından 17 yaşına kadar LC Waikiki giyim markasının mankenliğini yapmıştır.

2003 yılında başlayan Sihirli Annem dizisinde Ceren karakteri ile uzun yıllar devam etmiş, geniş kitlelerce tanınmıştır. 2006 yılında Sihirli Annem dizisinin bitmesinin ardından Selena dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. (2006-2009) İlköğretim eğitimini Özel Koza Kolejinde tamamlayıp Özel Beykent Koleji Sosyal Bilimler Lisesini kazanarak lise eğitimine burada devam etmiştir (2012-2013). Lise yıllarında Sihirli Annem dizisinin tekrar başlamasıyla Ceren karakteriyle ekranlarda bulunmaya devam etmiştir (2011-2012). Bu dizinin bitmesinin ardından okuluna ağırlık vererek üniversite sınavlarına hazırlanmaya başlamış, kısa bir dönem çizim eğitimi almıştır. Ayrıca bu süre içerisinde dublaj yapmaya da devam etmiştir. Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünü yüzde yüz başarı bursu ile kazanmıştır. Üniversitede ilk yılını başarı ile tamamlayan Güven, eğitimine devam etmektedir. Yeni projesi Yedikule Hayat Yokuşu dizisinde Ayfer karakterini canlandırarak ekranlara geri dönmüştür. 2015 yılında Ne Münasebet adlı dizide Ayça karakterini canlandırmıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...