Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gelirini sorgulayanlara Dilan Polat'tan cevap: 'Tabela değerim 20 milyon TL!'

Mavikadin>Magazin>Gelirini sorgulayanlara Dilan Polat'tan cevap: 'Tabela değerim 20 milyon TL!'

Armağan Çağlayan'ın ‘Gör Beni’ programına konuk olan Dilan Polat, İstanbul’da bir şubesinin tabela bedelinin 20 milyon TL olduğunu açıkladı.

Dilan Polat: Dünya çapında 130 şubem var!
Dilan Polat: Dünya çapında 130 şubem var!

Lüks hayatıyla ve gündemden düşmeyen paylaşımlarıyla çok konuşulan Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde servetinin kaynağını açıklamıştı. Dayısının tanınmış bir iş adamı olduğunu ve zamanında eşine iş verdiğini açıklamıştı. Karı koca çok çalışarak bu servete sahip olduklarını yineleyen Dilan Polat küçükken de aslında varlıklı bir ailede büyümüş… Armağan Çağlayan'ın ‘Gör Beni’ programına konuk olan Dilan Polat çok konuşulan özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

DAYIM EŞİME İŞ VERDİ

Dayısının ilk evlendiği dönemde kendisine çok yardım ettiğini söyleyen Dilan Polat, bu dönem doğum fotoğrafçılığı yaptığını söyledi. Ünlülerin doğum fotoğraflarını çekerek para biriktiren Polat, daha sonradan güzellik merkezi açmak istemiş.

Gelirini sorgulayanlara Dilan Polat'tan cevap: 'Tabela değerim 20 milyon TL!'

İŞİME ÇOK İNANDIM, KENDİMİ GELİŞTİRDİM

Güzellik merkezi açtığı dönem işine çok inandığını ifade eden Dilan Polat, eğitimler alarak da temelini sağlamlaştırmış. Sonrasında bu şubelerdeki cihazların da kendi üretimleri olursa daha iyi yerlere geleceklerini düşünerek cihaz üretimine başlamış…

'KENDİ KENDİNİZİ HESAP VERİR KONUMA GETİRDİNİZ'

Armağan Çağlayan’ın kendi kendinizi hesap verir konumuna getirdiniz sorusu üzerine evet diyen Dilan Polat, ben insanların neden sadece zenginliğimi konuştuğunu anlamıyorum diyerek yaptığı yardımların da bu kadar konuşulmasını istediğini söyledi. Bir kişiye yardım ediyorum ve bunu önce Allah için sonra da gerçekten o kişinin şifa bulması için yapıyorum dedi. Belki de kendi içimde babamı affediyorum. Evet babamı seviyorum dedi.

Gelirini sorgulayanlara Dilan Polat'tan cevap: 'Tabela değerim 20 milyon TL!'

İSTANBUL'DA TABELA DEĞERİM 20 MİLYON TL

İlk başa dönseniz belki sosyal medyayı bu kadar aktif kullanmazsınız sorusu üzerine belki de ama hayır kullanırdım diyen Dilan Polat, İstanbul'da tabela değerim 20 milyon TL dedi.

Ataşehir şubesine günde 450 ayda 1000 müşterinin geldiğini ifade eden Dilan Polat insanların hala nasıl zengin olduğumu sorgulaması saçma diye devam etti. Ayda 1 milyon ürün satıyoruz sizce bu çok para demek değil mi diye Armağan Çağlayan’a sordu. Tabi ki cevabını alan Polat dünya çapında 130 şubesinin olduğunu açıkladı.

PARAM BEYNİ ZÜĞÜRT VE KALBİ ZÜĞÜRTLERİN ÇENESİNİ YORUYOR

Ürünlerine güvendiğini ve çok sattığını ifade eden Polat, benim param beyni ve kalbi züğürtlerin çenesini yoruyor şeklinde konuştu. Dilan Polat, 'Aslında en acınacak insan imanı züğürt olan insanlar' dedi.

Kozmetik ve güzellik sektöründeki aktifliğinin yanı sıra akademik okulu olduğunu ve Engin Polat ismiyle kuaför şubeleri olduğunu ifade eden Dilan Polat eşi için: ''O beni yeniden hayata tutundurdu. Ben Engin’i 15 yaşında tanıdım. Ona olan sevgim çok fazla'' ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...