Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gizemli kadını sesinden tanıdılar! Kızılcık Şerbeti Giray'ın konuştuğu kadın ünlü isim çıktı

Video>Magazin>Gizemli kadını sesinden tanıdılar! Kızılcık Şerbeti Giray'ın konuştuğu kadın ünlü isim çıktı
Kızılcık Şerbeti dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümle sezon finali verdi. Her sahnesi olay olan diziye Giray karakterinin gerçek yüzünün ortaya çıktığı sahne damgasını vurdu. Dizinin sıkı takipçileri o sahnede yüzü gösterilmeyen gizemli kadının kim olduğunu sesinden tanıdı.

Sezon finali bölümüyle büyük yankı uyandıran "Kızılcık Şerbeti" dizisinde önemli ayrılıklar yaşandı. 

Son bölümde izleyicilere veda eden isimler arasında Yiğit Kirazcı, Serkan Tınmaz, Müjde Uzman ve Selin Türkmen bulunuyor. Bu ayrılıkların ardından diziye yeni isimlerin dahil olacağı söylentileri de gündeme geldi.

GİRAY'IN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI

Her sahnesiyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizide, Kaan Taşaner'in oynadığı Giray karakterinin gerçek yüzünün ortaya çıktığı sahne özellikle çok konuşuldu. 

Gizemli kadını sesinden tanıdılar! Kızılcık Şerbeti Giray'ın konuştuğu kadın ünlü isim çıktı

Sıla Türkoğlu'nun oynadığı Doğa karakteri ile yakınlaşan Giray, Doğa’yı evinde ağırladı ve daha sonra uğurladı. Ancak Doğa gittikten sonra arkadan gelen kadın sesi büyük bir şaşkınlığa neden oldu.

GİZEMLİ KADINI SIKI TAKİPÇİLER SESİNDEN TANIDI

Koltuğa oturan fakat yüzü gösterilmeyen gizemli kadın, Giray’a "Gitti mi Doğa, sence inanmış mıdır?" diye sordu. 

Giray ise, “Yaptığın yemekleri çok beğendi” diyerek karşılık verdi. Dizinin sıkı takipçileri bu gizemli kadının kim olduğunu sesinden tanıdı. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre bu gizemli kadın Defne Samyeli.

Gizemli kadını sesinden tanıdılar! Kızılcık Şerbeti Giray'ın konuştuğu kadın ünlü isim çıktı

Ünlü ismin yeni sezonda nasıl bir karakteri oynayacağı ve olayların nasıl gelişeceği merak konusu oldu. İzleyiciler, Defne Samyeli’nin diziye katılımıyla beraber neler yaşanacağını sabırsızlıkla bekliyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar