Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gördüğünüz ilk detay kötü kişilik özelliğinizi deşifre ediyor! İşte başkalarına nasıl göründüğünüzü gösteren test

Mavi Kadın>Keşfet>Gördüğünüz ilk detay kötü kişilik özelliğinizi deşifre ediyor! İşte başkalarına nasıl göründüğünüzü gösteren test

Bu kez karşınıza Ukraynalı sanatçı Oleg Shuplyak'ın bir tablosuyla çıkıyoruz. Bu tabloda William Shakespeare’in yüzü, yatakta yatan sarışın kadın, yanında sarıklı duran siyahi bir adam ve yerde bir deniz kabuğu bulunuyor. Resmi görür görmez ilk dikkatinizi çeken, insanların sizde hoşlanmadıkları kişilik özelliğini ortaya koyuyor.

Bu optik yanılsama, hangi kişilik özelliğinizin insanların en az hoşlandığını ortaya koyuyor.
Bu optik yanılsama, hangi kişilik özelliğinizin insanların en az hoşlandığını ortaya koyuyor.

Son dönemin en popüler testlerinden biri daha; kişilik testi. Kişilik testleri tıpkı optik illüzyonlar ve zekâ testleri gibi oldukça seviliyor ve zaman zaman sosyal medyada gündem oluyor. Bugün sizlere sunduğumuz kişilik testi Ukraynalı sanatçı Oleg Shuplyak'ın bir eseri. Kişilik testine dayalı portrede, resimde ilk gördüğünüz şeye dayanarak insanların sizde en beğenmediği huyunuzu açığa çıkarıyor. Kendinizi başkasının gözünden görmek için fırsat. Peki ilk bakışta ne gördünüz?

Gördüğünüz ilk detay kötü kişilik özelliğinizi deşifre ediyor! İşte başkalarına nasıl göründüğünüzü gösteren test

WİLLİAM SHAKESPEARE'İN YÜZÜ

Görsele baktığında ilk fark ettiğiniz şey William Shakespeare'in yüzü ise muhtemelen kendinize çok güvenen birisiniz. Ancak insanların sizde en az sevdiği ya da hoşlanmadığı kişilik özellikleriniz başında egonuz geliyor.

SARIŞIN KADIN

Eğer görselde ilk olarak yatakta yatan sarışın kadını gördüyseniz bu muhtemelen İş, aile ve sosyal yaşam sorumluluklarında genellikle organize olmadığınız anlamına gelebilir. Sonuç olarak çevrenizdeki insanlar sizin dikkatsizliğinizi en az çekici özelliğiniz olarak görüyor olabilir.

SİYAHI SARIKLI ADAM

İlk olarak sarıklı siyahı erkeği gördüyseniz muhtemelen insanların işlerini hayatlarını özenen biri olabilirsiniz. Yani insanların sizde çekici bulmadığı özelliklerden biri özentili olmanız olabilir.

ZEMİNDEKİ DENİZ KABUĞU

Son olarak, ilk fark ettiğiniz şey bir sahne zeminindeki deniz kabuğu ise saf biri olabilirsiniz. Ancak saflığınız, insanların itici bulduğu özelliklerinizden biri olabilir.

Kendini tanı, karakterini keşfet: Enneagram testi bastırılmış kişiliğinizi ortaya çıkarıyor!

Çözemeyenler burnundan soluyor! Yalnızca zekâ küpleri muzu görebiliyor: Süre 7 saniye…

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...