Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Güney Koreli K-pop yıldız Moonbin evinde ölü bulundu

Mavikadin>Magazin>Güney Koreli K-pop yıldız Moonbin evinde ölü bulundu

Güney Kore'de ünlü K-pop Astro'nun 25 yaşındaki solisti Moonbin Seul'deki evinde ölü bulundu. Ünlü yıldızın hayranlarını üzen haberi menajeri tarafından verildi.

Güney Koreli K-pop yıldız Moonbin evinde ölü bulundu

Güney Kore'de ünlü K-pop Astro'nun 25 yaşındaki solisti Moonbin başkent Seul'deki evinde menajeri tarafından ölü bulundu. Polis, olayın ardından yaptığı açıklamada, “Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılıyor" dedi.

Müzik Şirketi Fantiago'dan yapılan açıklamada da, "Beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrıldı ve gökyüzünde bir yıldız oldu" denildi. Açıklamada, Astro'nun tüm üyelerinin Moonbin'in cenaze töreni için perşembe günü Seul'e döneceği belirtildi.

MOOBİN KİMDİR?

26 Ocak 1998 yılında  dünyaya gelen Moonbin, 2016 yılında 18 yaşındayken modellik yapmış, 2020'den bu yana Astro üyesi Sanha ile ikili olarak sahne almaya başlamıştı.

Moon Bin, Fantagio şirketinden çıkış yapan Güney Koreli oyuncu, şarkıcı ve model. Ayrıca Güney Koreli erkek grubu Astro'nun bir üyesiydi.

Moonbin ve Sanha, çıktıkları dünya turnesinde 8 Nisan'da Bangkok'ta son performanslarını gerçekleştirmişlerdi.

İHLAS HABER AJANSI

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...