Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 23 Mart Cumartesi: Koçtan Balığa tüm burçları neler bekliyor?

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 23 Mart Cumartesi: Koçtan Balığa tüm burçları neler bekliyor?

23 Mart Cumartesi günlük burç yorumları Koçtan Yengeçe, Başaktan Balığa tüm burçlar için neler söylüyor? Aslanlar için mali sorunlar çözülecek mi? Oğlaklar beklediği mesajı alacak mı? Peki Yengeçleri neler bekliyor? İşte tüm cevaplarıyla 23 Mart günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları 23 Mart Cumartesi: Koçtan Balığa tüm burçları neler bekliyor?

23 Mart Cumartesi günlük burç yorumları, yeni bir günün ve yeni heyecanların habercisi. Peki bugün nasıl geçecek? Hangi burçları 23 Mart'ta sürprizler bekliyor? İşte 23 Mart 2024 burç yorumları...

KOÇ BURCU 23 MART YORUMU

Koç ve yükselen Koçlar, bugünün gündemi terk edilme korkusu. Mevcut ilişkinizdeki dinamiklerden emin değilsiniz ve yalnız kalma korkunuz yüzünden adım atamıyorsunuz. Bu durum partnerinizin de gözünden kaçmıyor. İlişkinizde emin olmadığınız durumları karşı tarafa belirtmelisiniz. Böylece daha mutlu ve sağlam bir ilişkinin temellerini oturtmuş olacaksınız. Bu arada bugün aile içi bazı yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir. Hazırlıklı olun!

BOĞA BURCU 23 MART YORUMU 

Sevgili Boğa ve yükselen Boğalar, bugün okul ya da iş hayatınızda beklediğiniz takdiri görebileceğiniz bir gün. Üzerinde düşündüğünüz bir projeyi nihayet başarı ile sunabileceksiniz. Yalnız bundan dolayı bazı pozitif eleştirilere de açık olun. Unutmayın ki sizi bu pozitif eleştiriler daha iyi bir noktaya getirecek. 

İKİZLER BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, aile konularının çok fazla gündemde olacağı bugün mümkün olduğunca sakin kalmaya çalışın. Bazı aile üyelerinden gelebilecek her türlü olumsuz eleştirilere hazır olun. Aynı zamanda partnerinizin de sizden beklediği bazı şeyler olabilir. Her iki tarafa da yetişmek için bin parçaya bölünmek yerine, organizasyonu iyi yapın. Planlı ve düzenli olursanız bugünü en az hasarla atlatabilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Mart Cumartesi: Koçtan Balığa tüm burçları neler bekliyor?

YENGEÇ BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler, bugünü genel olarak dış görünüşünüze konsantre olmuş bir şekilde geçirebilirsiniz. Son zamanlarda aldığınız fazla kilolar ve cildinizdeki dönemsel bozulmalardan dolayı moraliniz bozulmuş durumda. Tüm odağınızı kendinize ve görünüşünüze çevirmiş durumdasınız. Böyle olduğu için etrafınızda olan bitenlerden de bir habersiniz. Bugün tüm bu sorunların gelip geçici olduğunu hatırlayın ve etrafınızdaki olup bitenlere odaklanın. Bugün ki yüksek auranızı da boşa harcamayın.

ASLAN BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar, para harcamak sizin için bir ritüel haline gelmiş durumda. Son zamanlardaki harcamalarınız bugün sizi zor durumda bırakabilir. Yurt dışından beklediğiniz bir haber sizi sorumsuzca harcamalara sürükleyebilir. Ne olursa olsun harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Ayrıca bir iş ya da ev konusunda nihayet beklediğiniz adım gelebilir. Bu durumlara karşı kendinizi mali olarak hazır tutun!

BAŞAK BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Başak ve yükselen Başaklar, bugünün gündemi organizasyonlar! Kendinizi hızlı ve aksiyonlu bir güne hazırlamalısınız. Gün içerisinde sizden acil organizasyon düzenlemenizi bekleyenler olacak gibi. Networkünüz geniş olduğundan insanlar size güvenecek ve sizi kefil olarak sayacaklar. Bu durumda güvenmediğiniz kişilerle ortaklıklardan uzak durmalısınız. Kimseye kefil olmayın ve zor durumda kalmayın.

TERAZİ BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler, bugünün romantizm dalgalanmalarına hazır olun. Aşk evinizde kuvvetli bir hareketlenme var. Bir süredir beklediğiniz romantik adımı nihayet alabilirsiniz. Kendinizi bugünün akışına bırakın ve uzun vadeli planlar yapmayın. Her an bir buluşma teklifi alabilirsiniz. Telefonunuzu ve mailinizi sık sık kontrol edin. Beklemediğiniz bir mesaj düşebilir!

AKREP BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler, alışveriş tutkunuz bugün de devam edecek gibi gözüküyor. Kendinizi alışveriş çılgınlığının verdiği hazza kaptırmış durumdasınız. Mali durumunuzu gözden geçirmeli, bazı harcamalarınızı kısıtlamalısınız yoksa kısa süre içerisinde zor durumda kalacaksınız. Borç yapmayın, olabildiğince makul olun. Ayağınızı yorganınıza göre ısıtın ve özellikle kredi kartı harcamalarınızı sınırlandırın.

YAY BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Yay ve yükselen Yaylar, bugün gündeminizde terfi ve atamalar var! Beklediğiniz bir terfii var mı? Uzun zamandır çabalıyorsunuz ve nihayet fark edilmeye başlandınız. Hiç beklemediğiniz bir yerden gelen iş teklifleri sizi heyecanlandırabilir. Çabuk kararlar vermeyin ve bu teklifleri çok iyi değerlendirin. Sizden hızlı dönüş bekleyenlere onları bir süre bekleteceğinizi ve düşüneceğinizi söyleyin. Israrcı olanları eleyin!

Günlük burç yorumları 23 Mart Cumartesi: Koçtan Balığa tüm burçları neler bekliyor?

OĞLAK BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar, bugün sağlık sorunları baş gösterebilir. Havaların aniden düzelmesi ile birden kendinizi dışarılara atmanız biraz başınızı ağrıtabilir. Kendinizi iyi hissetmeyebilir, bugünü dinlenerek geçirmeye karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek ani buluşma planlarını ertelemeye ne dersiniz? Bugün ayrıca yıldınız oldukça düşük. Yanlış kararlar ve yanlış cümleler için oldukça uygunsunuz. Dinlenmeli ve kendinizi toparlamalısınız.

KOVA BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Kova ve yükselen Kovalar, bir süredir şehir dışına kaçmanın yollarını arıyorsanız bugün hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz bir plan ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi iyi hissediyorsanız bu teklifi kaçırmayın! Kısa bir haftasonu gezintisi size iyi gelecek, yaralarınızı saracak. Ayrıca bir süredir rafa kaldırdığınız kitaplarınızdan birini yanınıza alabilirsiniz. Biraz okumak ve hava değişimi size iyi gelecek. 

BALIK BURCU 23 MART YORUMU

Sevgili Balık ve yükselen Balıklar, bugün enerjiniz o kadar düşük ki ne işe ne de okula gitmeye haliniz var. Bugünün gündemi sizin için yorgunluk ve bitkinlik. Hali hazırda çok çalışmayı da sevmeyen yapınız bugün yorgunluğa karşı koyamayabilir. Eğer işlerinizi ayarlarsanız size evden çalışmayı öneriyoruz. Ofis ya da okula mutlaka gitmesi gereken Balıklar ise takviye gıdalar ile kendini desteklemeli. Yoksa daha büyük hastalıklar kapıda!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezgin
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...