Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hadise'den yağ yaktıran kür! Tarçınlı maydanozlu 'fit' olma sırrını açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Hadise'den yağ yaktıran kür! Tarçınlı maydanozlu 'fit' olma sırrını açıkladı

Hadise son zamanlarda fit haliyle dikkat çekiyor. Zayıflama sırrını ilk kez açıklayan şarkıcı verdiği kilolarla gündemden düşmüyor.

Hadise'den yağ yaktıran kür! Tarçınlı maydanozlu 'fit' olma sırrını açıkladı

Ünlü şarkıcı Hadise son dönemde verdiği kilolarla adından sık sık söz ettiriyor. Çikolatayı çok sevdiğini söyleyen şarkıcı uyguladığı kürü ilk kez paylaştı.

Son zamanlarda bir hayli kilo veren şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla zayıf halini gözler önüne seriyor. Beslenmesine dikkat ederek spor yaptığını anlatan Hadise uyguladığı kürü düzenli olarak tükettiğini belirtti.

HADİSE'NİN YAĞ YAKTIRAN KÜRÜ

Haftada bir gün kendine izin verdiğini söyleyen şarkıcı diğer günler düzenli spor ile sağlıklı beslenmeyi aynı anda yürüttüğünü açıkladı.

Düzenli olarak hazırladığı maydanoz, kuru kayısı, yeşil elma ve tarçın içeren bu karışımı aç karnına içtiğini belirten Hadise haftanın sadece 1 gününü 'ödül günü' olarak geçiriyor ve o gün boyunca istediği her şeyi yiyip içebiliyor.

Hadise'den yağ yaktıran kür! Tarçınlı maydanozlu 'fit' olma sırrını açıkladı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...