Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hadise'nin bayram mesaisi dudak uçuklattı! 15 milyon TL kazanacak

Mavi Kadın>Magazin>Hadise'nin bayram mesaisi dudak uçuklattı! 15 milyon TL kazanacak

Ünlü isimlerin Ramazan Bayramı'nda alacakları ücretler belli olmaya başladı. 3 yerde sahne alacak şarkıcı Hadise'nin de konserlerinden 15 milyon TL alması bekleniyor.

Hadise'nin bayram mesaisi dudak uçuklattı! 15 milyon TL kazanacak

Sahne performanslarıyla adından söz ettiren Hadise'nin bayram programı belli oldu. Ramazan Bayramı'nda 3 yerde sahne alması planlanan şarkıcı Hadise'nin kazanacağı ücret dudak uçuklattı. 

Bayrmada farklı yerlerde konser vermesi öngörülen şarkıcının yeni bir rekora imza atması bekleniyor. 

BAYRAMDA SERVET KAZANACAK 

Son dönemde verdiği konserler ve giydiği kostümlerle adından söz ettiren şarkıcı Hadise'nin konserlerinden servet kazanacağı konuşuluyor. Ünlü şarkıcı Ramazan Bayramı'nda Kıbrıs, Antalya ve Bodrum'da sahneye çıkacak ve toplamda 15 milyon TL kazanacak.

Hadise'nin bayram mesaisi dudak uçuklattı! 15 milyon TL kazanacak

MAKYAJSIZ HALİYLE GÜNDEM OLMUŞTU

Şarkıcı Hadise bu yılın başında konsere başlamadan önce hazırlık sürecini hayranlarıyla paylaşmaya başladı. Makyaj yapıldığı andan saçlarının yapıldığı ana kadar paylaşım yapan sanatçının o anları büyük beğeni toplamıştı. 

Şarkıları kadar samimi halleriyle de dikkat çeken Hadise geçmişte yoğun makyajı nedeniyle eleştirilmiş olsa da, makyaj tarzını tamamen değiştirerek daha doğal bir görünüme geçmişti. 

Sosyal medya hesabını sık sık kullanan ünlü isim konserlerinden de yoğun bir ilgi görüyor. 

Hadise'nin bayram mesaisi dudak uçuklattı! 15 milyon TL kazanacak

  

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...