Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hadise'nin sır gibi sakladığı erkek kardeşi ortaya çıktı! Benzerlikleri 'yok artık' dedirtti

Mavi Kadın>Magazin>Hadise'nin sır gibi sakladığı erkek kardeşi ortaya çıktı! Benzerlikleri 'yok artık' dedirtti

Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili sık sık gündeme gelen şarkıcı Hadise'nin kız kardeşlerini herkes tanıyordu. Ünlü şarkıcının bir de erkek kardeşi olduğunu biliyor muydunuz?

Hadise'nin sır gibi sakladığı erkek kardeşi ortaya çıktı! Benzerlikleri 'yok artık' dedirtti

Mert Ayaydın ile görüntülenen Hadise şimdi de erkek kardeşinin ortaya çıkmasıyla gündeme geldi. Hadise'nin erkek kardeşini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

Ünlü ismin erkek kardeşiyle olan benzerlikleri görenleri "Hadise'nin erkek versiyonu", "Hık demiş burnundan düşmüş" yorumlarını yaptırdı. 

2003 yılında Belçika'da düzenlenen Popstar yarışması "Idool"a katılarak adını duyuran şarkıcı iki yıl sonra 2005'te 'Stir me up' şarkısı ile Türkiye'de tanınmaya başlamıştı.

BUZLAR ZAMANLA ERİDİ!

Bu süreç sonrasında Murat Açıkgöz ve ablası Hülya Açıkgöz Hadise'nin mali işler ve yatırımlardan sorumlu kişiler olarak görev yaptı. Küçük kardeşi Derya Açıkgöz ise Hadise'nin modacısı, stil ve imaj danışmanı olarak görev almaya başladı.

2010'lu yılların başlarında giderek büyük bir aile şirketi haline gelen Açıkgöz kardeşler daha sonra mali anlaşmazlıklardan dolayı yollarını ayırma kararı aldı. 

Hadise o dönemde basına yansıyan anlaşmazlık haberlerini ablası Hülya, kardeşleri Derya ve Murat'ı sosyal medyada takipten çıkartarak doğruladı. Ancak daha sonra kardeşler aralarındaki buzları eritti.

Hadise'nin kız kardeşi Derya Açıkgözü ve ablası Hülya Açıkgöz'ü herkes tanımasına rağmen erkek kardeşini kimse tanınmıyordu... Erkek kardeşin görüntülenmesinin ardından sosyal medyada iki kardeşin görüntüleri gündem oldu.  

Hadise'nin erkek kardeşini görenler bu benzerlik karşısında 'yok artık' dedi. Kardeşlere, "Hadise'nin erkek versiyonu", "Hık demiş burnundan düşmüş" şeklinde yorumlar geldi. 

İşte Hadise'nin gözlerden uzak yaşayan kardeşi Murat Açıkgöz...

Hadise'nin sır gibi sakladığı erkek kardeşi ortaya çıktı! Benzerlikleri 'yok artık' dedirtti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...