Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hakan Ural'dan Eylül Öztürk bombası! Türkiye'ye mi dönüyor?

Mavi Kadın>Magazin>Hakan Ural'dan Eylül Öztürk bombası! Türkiye'ye mi dönüyor?

Fenomenler hakkında başlatılan soruşturma kapsamında mal varlıklarına el konulan Eylül Öztürk Türkiye'ye mi dönüyor? Hakan Ural, Eylül Öztürk ile ilgili yaptığı yorumda "Bu kadar linç edildiğinin, ülkende suçlandığının şikayetçisisin niye gelmiyorsun derdim ama geliyorsun" dedi. Bu sözler ABD'de bulunan Eylül Öztürk'ün Türkiye'ye döneceğinin sinyalleri mi?

Hakan Ural'dan Eylül Öztürk bombası! Türkiye'ye mi dönüyor?

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasından sonra 600 fenomene başlatılan soruşturmada kısa süre önce ABD'ye yerleşen Eylül Öztürk de vardı. Eylül Öztürk'ün avukatı bir televizyon programına konuk olarak açıklamalar yaptı. Eylül Öztürk'ün paylaştığı belgeleri canlı yayın programında inceleyen Hakan Ural çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakan Ural'ın açıklamalarına karşın Eylül Öztürk'ten de cevap gecikmedi.

Soruşturma kapsamında Eylül Öztürk'ün mal varlığına el konulmuş ve şirketlerine kayyum atanmıştı. Amerika'daki 10 evi gündem olan Eylül Öztürk'ün bu evleri nasıl aldığı merak ediliyordu. Eylül Öztürk'ün avukatı Kanal D ekranında yayınlanan televizyon programına çıkarak Eylül Öztürk'ün 10 evi nasıl aldığına dair belgeleri yayınladı. 

Hakan Ural, ''Eylül Öztürk çok iddialı. Belgelerle konuşuyor. Murat Ağırel'i belgeleriyle tatmin etmiş anladığım kadarıyla. Bu kadar linç edildiğinin, ülkende suçlandığının şikayetçisisin niye gelmiyorsun derdim ama geliyorsun. Helal olsun. İlk önce lehine olanları anlatıyorum. Belge paylaşıyor tek tek neyi nereden kazandığını, evleri nasıl aldığını hepsini anlatıyor. Aksi ispat olana kadar benim için beyanı esastır" diyerek dikkat çeken açıklamalar yaptı. Hakan Ural'ın bu sözlerinden sonra "Eylül Öztürk Türkiye'ye mi dönüyor?" sorusu ise akıllara geldi. 

Hakan Ural'dan Eylül Öztürk bombası! Türkiye'ye mi dönüyor?

EYLÜL ÖZTÜRK'ÜN MALLARINA NEDEN EL KONULDU?

Hakan Ural "Şunu soruyorum" diyerek sorularını sıraladı ve "Devlet o zaman sizi paketin içerisine mi alıp buradaki mal varlığınıza el koydu. Kayyım atadı şirketlerinize. Sizin söylediklerinizden şu çıkıyor. 'Benim bütün gelirim pirüpak vergimi de ödüyorum. Her şeyi hakkımla kazandım. Hiçbir suç işlemedim. Zaten en kısa zamanda ülkeme de geleceğim.' Bende o zaman düz düşünen bir vatandaş olarak diyorum ki bu kadının mallarına mülklerine neye istinaden el koydunuz? Bir de kayyım atadınız. Onun geri dönüşü de yok." ifadelerini kullandı. 

Hakan Ural, Eylül Öztürk'ün gönderdiği belgelerin ve iddialarının doğru çıkması halinde kayyım atanan şirketlerde kayyımların doğal olarak düşeceğini ve bunun maddi olarak yine de büyük zarara neden olacağını vurgularken "Böyle de bir durum var. Bunu kim açıklayabilir?" diye sordu. 

"Bir insanın emeğiyle biriktirdiği mala böyle çöker gibi el koyamaz ki devlet. Kayyım atamaz. Dolayısıyla ben bu filmin sonunu çok merak ediyorum." diyen Hakan Ural, çarpıcı noktaya da dikkat çekerek,  "İtibarlı gördüğünüz tüm meslek sahiplerinin tamamı bu dünyada yüzyıl maaş alsa iki tane Amerika'da ev alamaz" sözleriyle programa damga vurdu.

EYLÜL ÖZTÜRK'TEN HAKAN URAL'A CEVAP

Hakan Ural'ın açıklamalarının ardından Eylül Öztürk'ten yorum gecikmedi. İşte Eylül Öztürk'ün programın ardından yaptığı açıklamaları...

Hakan Ural'dan Eylül Öztürk bombası! Türkiye'ye mi dönüyor?

Hakan Ural'dan Eylül Öztürk bombası! Türkiye'ye mi dönüyor?

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Kübra Öz
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...