Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Haluk Levent telefonunu getirene menemen yapacak

Mavi Kadın>Magazin>Haluk Levent telefonunu getirene menemen yapacak

Ünlü sanatçı Haluk Levent, New York'taki konserine gitmek üzere havalimanında check-in işlemini tamamladıktan sonra aracında telefonunu unuttuğunu fark etti. Durumu sosyal medya hesabından duyuran Levent hayranlarından yardım istedi.

Haluk Levent telefonunu getirene menemen yapacak

Ahbap Derneği'nin kurucusu ve sanatçı Haluk Levent, New York'taki konseri için ABD'ye uçmadan önce İstanbul'da havalimanında check-in işlemlerini tamamladıktan sonra telefonunu arabasında unuttuğunu fark etti. Levent, şoförü de eve gittiği için telefonuna ulaşamadı.

Ünlü şarkıcı konseri iptal etmek istemediği için telefonsuz uçağa bindi. Levent, yanın olan Bülent Çeçen'in telefonundan kendi Twitter hesabına girdi ve sevenlerine yardım çağrısında bulundu.

Haluk Levent telefonunu getirene menemen yapacak

"TELEFONSUZ UÇMAK ZORUNDA KALDIM"

Başarılı şarkıcı Haluk Levent'in Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Arkadaşlar iki saat önce başıma bir olay geldi sizinle paylaşmak istedim. Bu akşam New York konserim var. Ve ben havalimanında check-in işlemimi yaptıktan sonra yanımda telefonumun olmadığını fark ettim. Arabamda kalmış. Ve şoförüm de fark etmemiş olacak ki o da evine gitmiş. Konseri iptal etmemek için telefonsuz uçmak zorunda kaldım. Bu tweet'i yan koltuğumda oturan sevgili Bülent Çeçen sayesinde yazıyorum. Kısaca bugün hiç kimse  bana ulaşamayabilir. Bugün Thy 15.10 uçağı ile New York’a uçacak bir yolcu varsa ve bu twiti okuyorsa buraya yazsın ona ulaşayım telefonumu getirsin isterim. Hatta bu akşam konserimin misafiri olsun. Hatta ona menemen yapayım."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...