Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hande Erçel ata bindiği anları paylaştı

Mavi Kadın>Magazin>Hande Erçel ata bindiği anları paylaştı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, iş insanı Hakan Sabancı ile olan ilişkisiyle gündemde kalmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu son olarak, sosyal medya hesabından ata bindiği anları paylaştı.

Hande Erçel ata bindiği anları paylaştı

Gerek oyunculuğuyla gerekse Hakan Sabancı ile olan ilişkisiyle dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, ata binme keyfini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Güzel oyuncunun atının yelesiyle balık sırtı örgü yaptığı görüldü.

 

Hande Erçel ata bindiği anları paylaştı

Erçel paylaşımına "Oğlum. İki Kardeş. Aliş hoca, bize yardım eden tatlı kız. Aslıkuş" notunu düştü.

Ünlü oyuncunun bu paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

 

Hande Erçel ata bindiği anları paylaştı

SABANCI AİLESİYLE KONSERE GİTTİ

Hakan Sabancı ile evlenip evlenmeyecekleri her fırsatta sorulan Hande Erçel müstakbel eltisi Nazlı Sabancı ve kayınvalidesi Arzu Sabancı'yla Fazıl Say ve Nicolas Altstaedt konserinde bir araya geldi.

 

Hande Erçel ata bindiği anları paylaştı

"BİRAZ BENİ SALIN"

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Aramızda Kalmasın programında yaptığı açıklamada, hem oyunculuk kariyeri hem de özel hayatıyla ilgili hedef gösterildiğinden bahsetmişti.

Erçel "Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık ben de bundan çok yoruldum. Bu konular çok yıpratıyor diyemem. Sadece şu beni çok üzüyor. Çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım. Biraz beni salın" demişti. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...