Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hande Erçel Coldplay konser tarzı için bir servet ödedi

Mavi Kadın>Magazin>Hande Erçel Coldplay konser tarzı için bir servet ödedi

Instagram'da 30 milyon takipçisi bulunan Hande Erçel, geçtiğimiz gün bir süredir arkadaşlıkları olan Sabancı ailesinin oğlu Hakan Sabancı ve arkadaşı Mihre Mutlu ile rock grubu için İtalya'ya gitti. İtalya fotoğraflarını paylaşan Hande Erçel'in konser için kıyafetlerine bir servet ödediği ortaya çıktı.

Hande Erçel Coldplay konser tarzı için bir servet ödedi

Hande Erçel, Türkiye'nin en popüler ve sevilen genç oyuncularından biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Güzelliği, tarzı ve stil anlayışıyla sıkça dikkat çeken Erçel, sosyal medyada takipçileriyle paylaştığı moda tercihleriyle de geniş bir hayran kitlesine sahip. Bu seferki olayı ise, ünlü oyuncunun erkek arkadaşı Hakan Sabancı ile birlikte katıldığı Coldplay konserinde giydiği kıyafetler oldu.

KONSER İÇİN SERVET DÖKTÜ

Hande Erçel'in moda anlayışı şıklık ve zarafet üzerine kuruludur. Bu nedenle oldukça sert bir tarzı olan rock konserinde de bu tarzından ödün vermedi ancak konser tarzına da uyum sağlamayı başardı. Erçel; son dönemin moda desenlerinden oluşan ve yine oldukça popüler olan bilekten bağlamalı kargo tipi altı tercih etti. Üzerine ise düz bir atlet giydi. Gözleri ve çantasıyla da tarzını yakaladı. 

Pantalon; 4.750,00 TL

Ayakkabı; 18.500,00 TL

Çanta; 55.346,00 TL

Gözlük; 8.000,00 TL

Hande Erçel Coldplay konser tarzı için bir servet ödedi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...