Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hande Erçel Mavi ile ilgili sorulara ilk kez cevap verdi

Mavikadin>Magazin>Hande Erçel Mavi ile ilgili sorulara ilk kez cevap verdi

Önceki gün Etiler'de bir mekanda 2 saat kalan oyuncu Hande Erçel çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hande Erçel Mavi ile ilgili ilk kez konuştu
Hande Erçel Mavi ile ilgili ilk kez konuştu

Son dizisi Sen Çal Kapımı bittikten sonra ekranlarda görünmeyen Hande Erçel, bir süredir kameralardan uzak yaşıyordu. Ünlü isim önceki gün bir arkadaşıyla Etiler'de bir mekanda otururken görüntülendi. Yaklaşık 2 saat boyuncu mekanda oturan oyuncu çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hande Erçel'in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel'in kızı Mavi sağlık sorunları nedeniyle gündem olmuştu. 2,5 yaşındaki Mavi'nin rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren aileden Hande Erçel'e yeğeni Mavi'nin durumu soruldu.

DEDESİYLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞTU

Yaklaşık 2 saate yakın Etiler'deki bir restoranda oturan ve erkek arkadaşıyla sohbet eden Hande Erçel, gelen telefonla görüntülü konuşmaya başladı. Dedesinin kendisini görüntülü aradığını gören Erçel, arkadaşıyla sohbete ara verip dedesiyle görüntülü konuştu.

Hande Erçel Mavi ile ilgili sorulara ilk kez cevap verdi

"İNANIN BİR ŞEY YAPMIYORUM"

Restorandan çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Erçel, "Neler yapıyorsunuz?" sorusuna, "İnanın hiçbir şey yapmıyorum, ailemle zaman geçiriyorum. Onun dışında şu an için hiçbir şey yok” şeklinde yanıt verdi.

 Kendisine gelen projeleri geri çevirdiği iddia edilen oyuncu "Tam olarak öyle değil. Ama doğru zamanda doğru şey olsun istediğim için biraz bekliyorum.'' dedi.

Hande Erçel Mavi ile ilgili sorulara ilk kez cevap verdi

"SENARYO İÇİME SİNMELİ"

Bir projede yer almak için kıstasları sorulan Erçel "Senaryonun içime sinmesi gerekiyor, en büyük kriterim bu'' yanıtını verdi. Dijital ya da televizyon ayrımı yapmadığını dile getiren Erçel, "Hiç yok. Sadece senaryo ile alakalı'' dedi.  

"KONUŞAMADIM BİLE SİZİNLE"

Hande Erçel, kendisine yeğeni Mavi'nin sağlık durumu sorulunca da bekleyen aracına binerek gitmeyi tercih etti. Gazetecilere ise son sözü "Hassasiyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Konuşamadım bile sizinle, uzun zaman oldu.'' demekle yetindi.                

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...