Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hande Erçel'den sert çıkış: Elti demeyelim!

Mavi Kadın>Magazin>Hande Erçel'den sert çıkış: Elti demeyelim!

Geçen hafta Nazlı Sabancı’yla Portekiz, Lizbon’da tatil yapan Hande Erçel muhabirlerin "Eltiniz ile tatil nasıl geçti?" sorusuna ilginç bir çıkış yaptı. Erçel bu kelimeden rahatsız olup "Öyle elti demeyelim" dedi.

Hande Erçel'den sert çıkış: Elti demeyelim!

Uzun zamandır birlikte olduğu Hakan Sabancı ile haklarında çıkan ayrılık iddialarını bir fotoğrafla yalanlayan ünlü oyuncu müstakbel eltisiyle gittiği tatilden sonra müjdeli haberi duyurdu. Erçel muhabirlerin 'elti' kelimesini kullanarak soru sormasına da sert bir çıkış yaptı. 

"ELTİ DEMEYELİM"

Geçen hafta sevgilisi Hakan Sabancı’nın abisi Hacı’nın eşi Nazlı Sabancı’yla Portekiz, Lizbon’da tatil yapan Hande Erçel "Eltiniz ile tatil nasıl geçti?" sorusuna "Öyle elti demeyelim. Arkadaşlarımla güzel bir tatil oldu, kız kıza eğlendik" cevabını verdi. Diğer yandan sevgilisinden ayrıldığı iddialarına karşı ise ünlü isim, "Bu haberler nereden çıkıyor hiç bilmiyorum, öyle bir durum yok, çok güzel bir ilişki yaşıyorum" sözleriyle yalanladı.

Hande Erçel'den sert çıkış: Elti demeyelim!

CANNES YOLCUSU 

Hande Erçel'in yeni dizisinde Barış Arduç ile partner olacağı konuşuluyor. Ancak şimdilik bu konu hakkında detay vermesinin doğru olmayacağını söyleyen Erçel, Cannes Film Festivali’ne gideceğini ifade etti. Ünlü oyuncu, "Çok heyecanlıyım. Yarın yola çıkıyorum ama daha valizimi bile yapmadım. Hem iş hem de tatil için gidiyorum. Biraz kalacağım" diye konuştu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...