Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hande Erçel'in Kendal Jenner tarzı kopya bulundu: Birebir aynısını yapmışsın!

Mavikadin>Magazin>Hande Erçel'in Kendal Jenner tarzı kopya bulundu: Birebir aynısını yapmışsın!

Hande Erçel, özel hayatı ve tarzıyla sıkça konuşulan bir isimler arasında yer alıyor. Son olarak Hakan Sabancı ile gittiği rock konserindeki tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, dünyaca ünlü model Kendal Jenner'ın kıyafet tercihlerini taklit ettiği iddiasıyla yeniden gündeme geldi. İkilinin bazı kombinlerinin tamamen aynı olduğu da gözlerden kaçmadı.

Hande Erçel'in Kendal Jenner tarzı kopya bulundu: Birebir aynısını yapmışsın!

Şimdilerde Hakan Sabancı ile İtalya'da olan Hande Erçel, sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapıyor. Katıldığı davetlerin yanı sıra günlük kombinlerini de takipçileriyle paylaşan oyuncunun, Kendal Jenner'in daha önce yaptığı beyaz atletli kombin ve iki örgü şeklindeki saç modelini taklit ettiği iddia edildi. Jenner ile Erçel'in pozlarını kıyaslayan sosyal medya kullanıcıları "Bildiğin her şeyi kopyalıyor" yorumunu yaptı.

HANDE ERÇEL KENDAL JENNER'I KOPYALIYOR MU?

Özel hayatı ve 30 milyonu aşkın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla Türkiye'nin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hande Erçel, şu sıralar Hakan Sabancı ile birlikte İtalya'da bulunuyor. Sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşımlarda, tepede ik tane at kuyruğu yapıp ören Erçel, beyaz atlet, pantolon ve çanta kombiniyle Kendal Jenner'ın günlük kombininin aynısını yaptı. Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan ve ailesiyle reality showlarda yer alarak tanınan 27 yaşındaki Kendal Jenner'ın birebir aynı kombinini yapan Hande Erçel'i görenler bu detayı atlamadı. Sosyal medyada ikilinin fotoğrafları yan yana getirildi. Kullanıcılar; "Bu benzerlik değil, aynısı", "Resmen kopyalamış", "Çantaya kadar da aynısını yapmazsın be Hande" gibi yorumlar yaparak ünlü oyuncuyu eleştirdi.

 

Hande Erçel'in Kendal Jenner tarzı kopya bulundu: Birebir aynısını yapmışsın!

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...