Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hande Erçel'in yeğeni Mavi'den yürek acıtan haber!

Mavikadin>Magazin>Hande Erçel'in yeğeni Mavi'den yürek acıtan haber!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in kızı Mavi'nin bir süredir kanser tedavisi gördüğü iddia edilmişti. Çıkan haberlere daha fazla sessiz kalamayan Gamze Erçel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel kızı Mavi'nin sağlık durumu hakkında açıklama geldi
Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel kızı Mavi'nin sağlık durumu hakkında açıklama geldi

Ünlü oyuncu Hande Erçel ve ablası Gamze Erçel, 11 Ocak 2019 yılında annesi Aylin Erçel'i kanser nedeniyle kaybetmişti. Bu acı kaybın ardından iki kız kardeş birbirine kenetlenmiş ve kötü günleri geride bırakmıştı.

Yaklaşık 29 milyon takipçi ile Türkiye'nin en meşhur isimlerinden biri olan Hande Erçel ve ailesi acı haberle sarsıldı. Ünlü ismin ablası Gamze Erçel mimar Caner Yıldırım ile evlenmil ve mutlu bir yuva kurmuştu. 2,5 yaşında Mavi isminde bir de kızları olan çift, sosyal medya hesabında oldukça aktifti ancak geçtiğimiz günlerde paylaşımları azalan Gamze Erçel ve Caner Yıldırım çiftinin kızları Mavi'nin kansere yakalandığı iddia edildi. İddialar kuvvetlenmeye başlayınca Gamze Erçel daha fazla sessiz kalmadı ve sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

''BİZ ŞOKUMUZU ATLATTIK''

2 hafta önce tedaviye başladıklarını söyleyen Gamze Erçel, ilk şoku atlattıklarını ve bu süreci mümkün olan en iyi şekilde geçirmek istediklerini söylediği sözleri ile açıklamasınna başladı.

Hande Erçel'in yeğeni Mavi'den yürek acıtan haber!

''Bizi merak edenler; biz iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz.. İki hafta önce kızımız Mavi'yle bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi.

Normalde böyle bir açıklama yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize  de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz.

Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmesine neden oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı... Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler...''

Hande Erçel'in yeğeni Mavi'den yürek acıtan haber!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...