Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hangi düğmeye basarsanız lamba yanar? Deneyenlerin %88’i 10 saniyede çözemedi!

Mavi Kadın>Keşfet>Hangi düğmeye basarsanız lamba yanar? Deneyenlerin %88’i 10 saniyede çözemedi!

Bugünkü dikkat isteyen IQ testini sadece kıvrak zekaya sahip akıllı kişiler yapabildi. Deneyenlerin %88’i doğru düğmeye basamadı. Aklınız keskinliğine ve zekanızın kıvraklığına güveniyor musunuz? Süreniz 10 saniye…

Hangi düğmeye basarsanız lamba yanar? Deneyenlerin %88’i 10 saniyede çözemedi!

Söz konusu zeka testinde olduğu gibi bu oyunlar sayesinde görevinizi yerine getirerek problem çözme beceriniz ve mantıksal akıl yürütme kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Bir yandan beyin için faydalı olan bu egzersizi aynı zamanda eğlenmenizi de sağlamaktadır. Peki, kabloların hangi düğmeye gittiğini tespit etmek için hazır mısın? Sadece odaklanın ve kronometrenizi başlatın!

Hangi düğmeye basarsanız lamba yanar? Deneyenlerin %88’i 10 saniyede çözemedi!

LAMBAYI YAKACAK DOĞRU DÜĞMEYİ BULABİLİR MİSİN?

Lambayı yakan düğmeyi kısa sürede bulmanız problemi doğru analiz etme ve analitik düşünme gücünüzü gösterecek. Doğru sonucu bulmak için çaba sarfederken gözleriniz yorulacak ve kablolar arasında kaybolabilirsiniz. Unutmayın, doğru anahtar için sadece 10 saniyeniz var.

10..9…

Süre tıkır tıkır ilerliyor ve acele etmelisiniz.

8…

7…

6…

 Lütfen aşağı kaydırmadan, hile yapmadan kendi sonucunuza odaklanın.

Artık son anlar…

SÜRE DOLDU!

Hangi düğmenin lambaya ait olduğunu bulabildin mi?

DİKKAT İSTEYEN ZEKA TESTİNİN CEVABI

Zekâ testi görselinde karmaşık olarak bulunan bir sürü kablonun arasında hangi düğmenin lambayı yakacağını 8 saniyede bulabildiyseniz bravo! Mantıksal düşünme becerileriniz oldukça gelişmiş ve gözlem gücünüz çok iyi.

Birçok kişi doğru sonuca ulaşamadı ve süre aşımına uğradı. Eğer doğru cevap olarak sarı, yeşil ya da mavi anahtarı düşündüyseniz ne yazık ki yanlış olanı seçtiniz. Doğru cevap kırmızı anahtardı. Cevap görseli için aşağıya bakabilirsiniz.

Hangi düğmeye basarsanız lamba yanar? Deneyenlerin %88’i 10 saniyede çözemedi!

 Peki siz hangi anahtarı buldunuz? Cevabınızın hangisi olduğunu ve kaç saniye sürdüğünü yorumlara yazarak diğer rakiplerinizle ve bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...