Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu Cemre Baysel'e partner geliyor

Mavi Kadın>Diziler>Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu Cemre Baysel'e partner geliyor

Hilal Saral'ın yönettiği ve Aybike Ertürk'ün senaryosunu yazdığı "Avenida Brasil" uyarlaması "Hayat Hırsızı" dizisinin başrolünde Cemre Baysel yer alırken, Leyla'nın partneri Civan için yakışıklı oyuncunun adı geçiyor.

Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu Cemre Baysel'e partner geliyor

Hilal Saral’ın Ay Yapım için hazırladığı yeni dizi "Hayat Hırsızı" adım adım şekilleniyor. Dizinin "Hayat Hırsızı" kod adıyla anılan projesi, NOW platformunda Eylül ayında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Öksüz bir kız çocuğu olan Leyla’nın kendisine kabus yaşatan üvey annesinden alacağı intikamın hikayesini anlatacak olan "Hayat Hırsızı" dizisi, yakında izleyiciyle buluşacak. Emmy ödüllü yönetmen Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturacağı bu iddialı yapım, "Avenida Brasil" dizisinden uyarlanıyor. Senaryosunu Aybike Ertürk'ün kaleme aldığı dizi, merakla bekleniyor.

ALPEREN DUYMAZ VE GONCA VUSLATERİ'NİN ADI GEÇİYOR

Projenin ilk duyurulan ismi, genç kuşağın hem güzel hem de yetenekli oyuncusu Cemre Baysel oldu. Baysel, başrolde Leyla karakterini oynayacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Leyla'nın partneri Civan karakteri için ise bir süreç yaşandı ve sonunda Alperen Duymaz'ın ismi konuşulmaya başlandı.

Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu Cemre Baysel'e partner geliyor

Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Leyla'nın üvey annesi "Nur" karakteri için ise deneyimli oyuncu Gonca Vuslateri ile görüşmeler sürüyor.

ALPEREN DUYMAZ KİMDİR?

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara'da doğdu. Türk oyuncu ve modeldir. Lise yıllarında müzik ve modellikle ilgilenmeye başladı. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Oyunculuk kariyerine "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizi ile adım attı. Daha sonra "Acı Aşk" ve "Bodrum Masalı" dizilerinde rol aldı. Özellikle "Bodrum Masalı" dizisiyle tanınmaya başladı.

2018 yapımı "Direniş Karatay" adlı filmde Kutay karakterini canlandırdı. Burcu Özberk ile kısa süreli bir ilişki yaşadı. "Çukur" dizisinde Emrah komiser karakterini, ardından "Çarpışma" dizisinde Kerem karakterini oynadı.

1.83 boyunda ve 74 kiloda olan Alperen Duymaz, modellik teklifi almasının ardından Ankara'da modellik yapmaya başladı. Bu süreçte birçok reklam filminde rol aldı.

Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu Cemre Baysel'e partner geliyor

"Acı Aşk" dizisiyle birlikte geniş bir kitle tarafından tanınan Alperen Duymaz, ikinci projesinde başarılı bir performans sergileyerek beğeni topladı. Bu dizide Seçkin Özdemir, Erkan Can, Sezgi Sena Akay ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerle birlikte çalıştı.

2016 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlayan "Bodrum Masalı" dizisinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Toprak Sağlam gibi güçlü isimlerle rol aldı. Bu dizide Ateş karakterini oynayan oyuncu ekranların aranan yüzü olma başarısını elde etti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...